přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2017 – Vysoké Mýto

Foto: František Novák
MČR supermoto 2017 – Vysoké Mýto
06.10.2017
 

Poslední kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu na okruhu ve Vysokém Mýtě.

 
Mistrovství ČR supermoto mělo o uplynulém víkendu na programu poslední podnik, který se jel ve východočeském Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Miroslav Stručka, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Michael Solík (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Michal Vlasák, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2017 – Vysoké Mýto
 
Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 20+22 / 42
3. Benjamin Ónodi (HUN, Husqvarna) 22+20 / 42
4. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 18+15 / 33
5. Petr Ludvík (Husqvarna) 15+16 / 31
 
Třída S1 – konečné pořadí
1. Milan Sitnianský (Honda) 244 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 216
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 184
4. Miloslav Řihák (Honda) 165
5. Benjamin Ónodi (HUN, Husqvarna) 151
 
 
 
Třída S2
1. Miroslav Stručka (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Dominik Píša (Suzuki) 22+18 / 40
3. Vojtěch Frič (Yamaha) 18+20 / 38
4. Roman Cikánek (KTM) 20+16 / 36
5. Jiří Bartoš (Husqvarna) 16+15 / 31
 
Třída S2 – konečné pořadí
1. Miroslav Stručka (Honda) 230 bodů
2. Jiří Bartoš (Husqvarna) 179
3. Vojtěch Frič (Yamaha) 154
4. Dominik Píša (Suzuki) 143
5. Martin Vašulín (Husqvarna) 134
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Jan Berger (Honda) 22+22 / 44
3. Luděk Buček (KTM) 20+16 / 36
4. Libor Machát (Yamaha) 15+20 / 35
5. Petr Krsek (Honda) 16+18 / 34
 
Třída S3 MX Cup – konečné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 250 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 207
3. Luděk Buček (KTM) 148
5. Radovan Matys (Yamaha) 116
2. Jan Berger (Honda) 106
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Michael Solík (SVK, Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Jiří Pešek (KTM) 22+22 / 44
3. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 20+20 / 40
4. Michal Horálek (Suzuki) 16+18 / 34
5. Karel Smilek (Suzuki) 18+15 / 33
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – konečné pořadí
1. Michael Solík (SVK, Honda) 200 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 193
3. Karel Smilek (Suzuki) 171
4. Jan Barnik (KTM) 169
5. Michal Horálek (Suzuki) 156
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Miroslav Vondráček (Suzuki) 20+22 / 42
3. Miroslav Kuchař (Yamaha) 16+20 / 36
4. František Filinský (KTM) 15+18 / 33
5. Vít Kramář (Husqvarna) 18+13 / 31
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – konečné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 245 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 201
3. František Filinský (KTM) 169
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 156
5. Jiří Mencl (Suzuki) 133
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Michal Vlasák (Husqvarna) 20+25 / 45 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jan Ulman (Kawasaki) 25+16 / 41
4. Denis Fligr (Honda) 18+20 / 38
5. Viktor Valoušek (KTM) 16+18 / 34
 
Třída S5 Junior – konečné pořadí
1. Filip Zika (Husqvarna) 229 bodů
2. Denis Fligr (Honda) 211
3. Jan Ulman (Kawasaki) 204
4. Michal Vlasák (Husqvarna) 204
5. Viktor Valoušek (KTM) 162
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jakub Machát (KTM) 20+20 / 40
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 16+18 / 34
5. Jiří Mencl (KTM) 18+16 / 34
 
Třída S6 Elév – konečné pořadí
1. Matěj Kokeš (KTM) 241 bodů
2. Arturo Kajgr (Husqvarna) 229
3. Jakub Machát (KTM) 191
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 182
5. Jiří Mencl (KTM) 157
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 22+22 / 44
3. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 20+20 / 40
4. Toman Kristian (Kuberg-Aku) 18+18 / 36
 
Třída S7 Aku – konečné pořadí
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 200 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 176
3. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 156
4. Toman Kristian (Kuberg-Aku) 110
5. Kokešová Kateřina (Kuberg-Aku) 70