Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. října do 21. října.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2018 – Vysoké Mýto 2

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2018 – Vysoké Mýto 2
18.07.2018
 

Třetí kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu na okruhu ve Vysokém Mýtě.

 
Mistrovství ČR supermoto o uplynulém víkendu pokračovalo třetím kolem na okruhu ve východočeském Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se při neúčasti Pavla Kejmara a Milana Sitnianského (startovali na Evropě v Řecku) z vítězství radoval Erik Provazník, který se tak dostal i do čela průběžné klasifikace domácího šampionátu. V dalších kategoriích zvítězili Vojtěch Frič, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jiří Pešek (nad 35 let) a Michael Solík (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Filip Zika, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév. Elektrické motorky vyhrál Kristian Toman.
 
MČR Supermoto 2018 – Vysoké Mýto
 
Třída S1
3. Erik Provazník (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
4. Miloslav Řihák (Honda) 22+22 / 44
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 18+16 / 34
5. Petr Ludvík (Husqvarna) 18+16 / 34
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Erik Provazník (Yamaha) 130 bodů
2. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 108
3. Miloslav Řihák (Honda) 106
4. Pavel Kejmar (TM) 94
5. Milan Sitnianský (Honda) 94
 
 
 
Třída S2
1. Vojtěch Frič (Yamaha) 22+25 / 47 bodů
2. Deni Fligr (Honda) 20+22 / 42
3. Jakub Mach (KTM) 18+20 / 38
4. Michal Pawlik (POL, Husqvarna) 15+18 / 33
5. David Kárný (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Vojtěch Frič (Yamaha) 133 bodů
2. Daniel Kička (Husqvarna) 125
3. David Kárný (KTM) 105
4. Deni Fligr (Honda) 102
5. Jakub Mach (KTM) 102
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Tamas Varga (HUN, Husqvarna) 22+22 / 44
3. Imre Csuka (HUN, KTM) 20+20 / 40
4. Radovan Matyk (Yamaha) 18+18 / 36
5. Petr Vlček (Yamaha) 15+16 / 31
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 147 bodů
2. Radovan Matyk (Yamaha) 96
3. Jan Berger (Honda) 91
4. Luděk Buček (KTM) 88
5. Petr Vlček (Yamaha) 84
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jiří Pešek (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Nosko (KTM) 22+22 / 44
3. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 18+20 / 38
4. Maciej Michalski (POL, Husqvarna) 20+18 / 38
5. Milan Svoboda (Husqvarna) 15+16 / 31
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jiří Pešek (KTM) 150 bodů
2. Pavel Nosko (KTM) 119
3. Maciej Michalski (POL, Husqvarna) 105
4. Michal Horálek (Suzuki) 88
5. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 76
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Michael Solík (SVK, Honda) 22+25 / 47 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+22 / 47
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 20+20 / 40
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 16+18 / 34
5. Karel Smilek (Suzuki) 18+16 / 34
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Michael Solík (SVK, Honda) 141 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 141
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 120
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 102
5. Karel Smilek (Suzuki) 90
 
 
 
Třída S5 Junior
2. Filip Zika (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
4. Michal Vlasák (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Viktor Valoušek (KTM) 20+20 / 40
5. Arturo Kajgr (Yamaha) 18+18 / 36
5. Jiří Mencl (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Filip Zika (Husqvarna) 138 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 122
3. Viktor Valoušek (KTM) 112
4. Jan Ulman (Kawasaki) 100
5. Arturo Kajgr (Yamaha) 97
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jakub Machát (Kawasaki) 18+18 / 36
5. Matyaš Vlasák (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 150 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 132
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 118
4. Jakub Machát (Kawasaki) 110
5. Matyaš Vlasák (KTM) 95
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 22+25 / 47 bodů
2. Denisa Valouškova (Kuberg-Aku) 22+25 / 47
3. Štěpán Svoboda (Kuberg-Aku) 20+20 / 40
 
Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Denisa Valouškova (Kuberg-Aku) 147 bodů
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 135
3. Štěpán Svoboda (Kuberg-Aku) 80