vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Supermotové loučení se sezonou 2013

Text a foto: Pavel Kejmar
Supermotové loučení se sezonou 2013
23.10.2013
 

POZVÁNKA – 2-hodinový závod družstev a volné ježdění v Sosnové 26.10.2013.

 
Ukončení letošní sezóny pro všechny motardové nadšence, ať už z řad závodníků, amatérů nebo i diváků, se bude konat již tuto sobotu 26.10.2013 v Sosnové u České Lípy.
 
Na programu je 2-hodinový supermoto závod družstev, které se budou na místě losovat. Vítaní jsou i všichni motokrosový jezdci, kteří si mohou na místě zakoupit slicky od Mitasu (19” a 21”). Na sobotu je zajištěna časomíra i sanitka. Nájezd do areálu automotodromu v Sosnové je možný již v Pátek.
 
V depu bude nachystaný vyhřívaný stan s občerstvením, pro startující pivo a pečené prase zdarma. V sobotu večer je v plánu “lehké” zapíjení sezóny. Možnost zajištění ubytování.
 
Sbírka do místního dětského domova
Jelikož se neúprosně blíží Vánoce, rádi bychom udělali radost dětem z místního dětského domova. Proto půjde celá tržba ze stánku, který bude prodávat grog a svařené víno do dětského domova. Vybranou částku oznámíme ještě v sobotu večer. A dokonce máme již první příspěvek, a to 5000Kč od firmy Autotrak, za což děkujeme a doufáme, že bude inspirovat i další.
 
Počasí nám má přát, tak všichni přijeďte využít poslední možnost si zajezdit, užít si pořádnou show o věcné ceny a hlavně příjemně posedět s partou kamarádů! Těšíme se na Vás!