přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR v trialu 2017 – Kyselka

Foto: ceskytrial.cz
MČR v trialu 2017 – Kyselka
04.08.2017
 

Minulý víkend proběhlo další kolo Mezinárodní mistrovství ČR v trialu, tentokrát se závodilo v Kyselce u Karlových Varů.

 
Čtvrtý soutěžní víkend Mezinárodního Mistrovství České republiky v Trialu 2017 proběhl v Kyselce, nedaleko Karlových Varů. Zde v hlavní mistrovské kategorii triumfovali Martin Matějíček, který vyhrál v sobotu a Martin Křoustek, který slavil vítězství v neděli.
 
MČR v trialu 2017 – Kyselka
 
Kategorie A – sobota
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 4 tr. body
2. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 5
3. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 31
4. Tim Ammon (GER, Beta) 69
5. Philipp Doller (AUT, Beta) 82
6. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 89
 
Kategorie A – neděle
1. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 13 tr. bodů
2. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 26
3. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 30
4. Tim Ammon (GER, Beta) 75
5. Philipp Doller (AUT, Beta) 78
6. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 96
 
 
 
Kategorie B – sobota
1. Pavel Balaš (CZE, Gas Gas) 7 tr. bodů
2. Pavel Kohout (CZE, Gas Gas) 11
3. Ingo Breitfeld (GER, Beta) 17
4. Marco Mempör (AUT, Beta) 22
5. Max Schmelzer (GER, Gas Gas) 34
 
Kategorie B – neděle
1. Lars Bottcher (GER, Gas Gas) 6 tr. bodů
2. Ingo Breitfeld (GER, Beta) 11
3. Pavel Balaš (CZE, Gas Gas) 12
4. Pavel Kohout (CZE, Gas Gas) 14
5. Michel Kobsell (GER, ) 20
 
 
 
Kategorie C – sobota
1. Petr Roštejský (CZE, ) 6 tr. bodů
2. Filip Klouček (CZE, Gas Gas) 10
3. Wolfgang Guttenberger (GER, Sherco) 11
4. Michal Pyzowski (POL, ) 16
5. David Fabian (CZE, Beta) 19
 
Kategorie C – neděle
1. Petr Roštejský (CZE, ) 5 tr. bodů
2. Wolfgang Guttenberger (GER, Sherco) 6
3. David Fabian (CZE, Beta) 10
4. Daniel Deinbacher (AUT, Gas Gas) 14
5. Fabio Schollar (AUT, Beta) 19
 
 
 
Hobby – sobota
1. Robert Schmitt (GER, Beta) 1 tr. bod
2. Erich Wiegand (GER, Elektrik) 4 /28x 0/
3. Konrad Vetter (GER, Beta) 4 /26x 0/
4. Jiří Janát (CZE, Gas Gas) 5
5. Thomas Meyer (GER, Beta) 6
 
Hobby – neděle
1. Pavel Iliev (CZE, Montesa) 2 tr. body
2. Jan Horník (CZE, Gas Gas) 3
3. Stanislav Vyskočil (CZE, Gas Gas) 4
4. Konrad Vetter (GER, Beta) 5
5. Thomas Meyer (GER, Beta) 5
 
 
 
Klasik – neděle
1. Peter Suk (GER, Italjet) 2 /29x 0/ tr. bodů
2. Martin Kuchař (CZE, Honda) 2 /28x 0/
3. Albín Prokop (CZE, SWM) 7
4. Pavel Šafránek (CZE, Montesa) 9
5. Vladislav Dvořák (CZE, Beta) 17
 
 
 
Žák – sobota
1. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 13 tr. bodů
2. Tomáš Matějka (CZE, Beta) 15
3. Milan Urbánek (CZE, Beta) 21
4. Šimon Prokop (CZE, Beta) 36
5. Albín Prokop jr. (CZE, Gas Gas) 37
 
Žák – neděle
1. Tomáš Matějka (CZE, Beta) 4 tr. body
2. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 6
3. Albín Prokop jr. (CZE, Gas Gas) 15
4. Milan Urbánek (CZE, Beta) 17
5. Šimon Prokop (CZE, Beta) 25
 
 
Kompletní výsledky naleznete Z D E....