přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR v trialu 2017 – Mořina

Text: ceskytrial.cz, ilustrační foto: Jiří Olmr
MČR v trialu 2017 – Mořina
22.06.2017
 

Mezinárodní mistrovství ČR v trialu pokračovala Mořinskými šlapačkami.

 
Třetí soutěžní víkend v rámci Mezinárodního Mistrovství České republiky v Trialu 2017 je úspěšně za námi Nedaleko Berouna v bývalém lomu Mořina připravil pořadatel perfektní podmínky pro soutěž, při níž si přišli jezdci všech kategorií na své. V perfektním počasí byl po celý víkend v elitní kategorii nepřekonatelný Martin Matějíček ze Stavimat Trial Teamu, druhý byl pak Marek Wunsch z teamu Trial Psáry (oba GasGas ) a na třetím místě Martin Křoustek na Vertigu z 4RC teamu. Gratulujeme všem a těšíme se na další podnik MMČR, který bude hostit již v tradičním termínu 29.-30.7. 2017 Kyselka u Karlových Varů Všechny zájemce o Trial zveme také na volnou soutěž do Ouběnic, kde je možné si zazávodit v sobotu 1.7. 2017 a pozor, zde je možné startovat i bez licence info brzy zde a na webu Českýtrial.cz
 
MČR v trialu 2017 – Mořina
 
Kategorie A – sobota
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 2 tr. body
2. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 31
3. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 36
4. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 89
 
Kategorie A – neděle
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 6 tr. bodů
2. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 15
3. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 25
4. Tim Ammon (GER, Beta) 67
5. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 87
6. Maximilian Kurth (GER, Beta) 88
 
 
 
Kategorie B – sobota
1. Pavel Kohout (CZE, Gas Gas) 11 tr. bodů
2. Tomáš Jindra (CZE, Beta) 27
3. Josef Čermák (CZE, TRS) 44
4. Max Schmelzer (GER, Gas Gas) 78
5. Filip Pospíšil (CZE, Beta) 88
 
Kategorie B – neděle
1. Pavel Kohout (CZE, Gas Gas) 8 tr. bodů
2. Tomáš Jindra (CZE, Beta) 24
3. Josef Čermák (CZE, TRS) 37
4. Filip Pospíšil (CZE, Beta) 78
5. Max Schmelzer (GER, Gas Gas) 87
 
 
 
Kategorie C – sobota
1. Ivo Husinecký (CZE, ) 2 tr. body
2. Tomáš Hůla (CZE, Sherco) 3
3. Jule Steinert (GER, Beta) 7
4. Fabian Hilbert (GER, Beta) 9
5. David Fabian (CZE, Beta) 14
 
Kategorie C – neděle
5. David Fabian (CZE, Beta) 0 tr. bodů
3. Jule Steinert (GER, Beta) 3 /28x 0/
4. Fabian Hilbert (GER, Beta) 3 /27x 0/
3. Ivo Husinecký (CZE, ) 5
5. Adam Šnábl (CZE, Gas Gas) 8
 
 
 
Hobby – sobota
1. Štěpán Janát (CZE, Gas Gas) 2 tr. body
2. Lukáš Pavelec (CZE, Gas Gas) 4
3. Stanislav Vyskočil (CZE, Gas Gas) 6
4. Petra Budínová (CZE, Gas Gas) 8
5. Jiří Janát (CZE, Gas Gas) 9
 
Hobby – neděle
1. Jiří Kněžourek (CZE, Montesa) 0 tr. body
2. Štěpán Janát (CZE, Gas Gas) 3 /29x 0/
3. Jiří Janát (CZE, Gas Gas) 3 /27x 0/
4. Martin Pechočiak (CZE, Gas Gas) 4 /2:23:00/
5. Rene Hering (CZE, Honda) 4 /2:33:22/
 
 
 
Klasik – neděle
1. Martin Kuchař (CZE, Honda) 17 tr. bodů
2. Albín Prokop (CZE, SWM) 63
3. Vladislav Dvořák (CZE, ) 102
DNF Vladimír Havelka (Montesa)
 
 
 
Žák – sobota
1. Milan Urbánek (CZE, Beta) 25 tr. bodů
2. Šimon Prokop (CZE, Beta) 26
3. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 52
4. Albín Prokop jr. (CZE, Beta) 58
5. Eduard Hovjacký ml. (CZE, Beta) 64
 
Žák – neděle
1. Milan Urbánek (CZE, Beta) 4 tr. bodů
2. Šimon Prokop (CZE, Beta) 11
3. Albín Prokop jr. (CZE, Beta) 28
4. Eduard Hovjacký ml. (CZE, Beta) 30
5. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 34