KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. listopadu do 17. listopadu 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ME v trialu 2019 – Březová

Foto: FIM-Europe
ME v trialu 2019 – Březová
21.08.2019
 

Mistrovství Evropy v trialu mělo na programu závěrečný podnik letošní sezony.


Závěrečné kolo trialového evropského šampionátu proběhlo v západočeské Březové. Mezi muži byl nejúspěšnější Španěl Francesc Moret, který vyhrál před krajany Gabriel Marcellim a Aniolem Galabertem. Náš Martin Křoustek skončil v závodě hlavní kategorie mužů na velmi dobrém, 6. místě. Dobře zajezdil i Martin Matějíček, který byl o dvě pozice dále.

V ostatních kategoriích se představilo několik dalších českých jezdců. Mezi juniory skončil mladý Dalibor Šulc na 15. místě. V kategorii Youth si dobře vedl David Fabian, který skončil na 7. pozici. V kategorii Youth International výborně zajel Jan Baloušek, který bral pohár za 2. místo, stejně jako v International kategorii žen Petra Budínová, která skončila také druhá a navíc do top ten se podívala i devátá Denisa Pecháčková. Mezi veterány byl Petr Roštejnský na osmém místě.

ME v trialu 2019 – Březová (CZE)

Kategorie ME
1. Francesc Moret (SPA, Montesa)
2. Gabriel Marcelli (SPA, Montesa)
3. Aniol Galabert (SPA, Scorpa)
4. Gianluca Tournour (ITA, Gas Gas)
5. Lorenzo Gandola (ITA, Vertigo)
6. Martin Křoustek (CZE, TRRS)
7. Marc Riba (SPA, TRRS)
8. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas)
9. Carlo Alberto Rabino (ITA, Beta)
10. Sergio Piardi (ITA, Beta)
11. Max Faude (GER, Beta)
12. Paul Reumschüssel (GER, TRRS)
13. Mats Nilsen (NOR, Sherco)

Kategorie ME – konečné pořadí 2019
1. Gabriel Marcelli (SPA, Montesa) 355 bodů
2. Gianluca Tournour (ITA, Gas Gas) 260
3. Aniol Galabert (SPA, Scorpa) 250
4. Francesc Moret (SPA, Montesa) 240
5. Matteo Grattarola (ITA, Honda) 200
6. Lorenzo Gandola (ITA, Vertigo) 190
7. Marc Riba (SPA, TRRS) 157
8. Sergio Piardi (ITA, Beta) 102
9. Toby Martyn (GBR, Beta) 100
10. Arnau Farre (SPA, JTG) 95
------------------------------------
11. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 94
16. Martin Křoustek (CZE, TRRS) 68


Kategorie Junior
1. Kieran Touly (FRA, Scorpa)
2. Marco Mempor (AUS, Beta)
3. Jarand Matias Vold Gunvaldsen (SWE, TRRS)
4. Emile Mattheeuws (BEL, Sherco)
5. David Avendaño (AND, Vertigo)
------------------------------------
15. Dalibor Šulc (CZE, TRRS)

Kategorie Junior – konečné pořadí 2019
1. Marco Mempor (AUS, Beta) 340 bodů
2. Jarand Matias Vold Gunvaldsen (SWE, TRRS) 275
3. Andrea Gabutti (ITA, TRRS) 235
4. David Avendaño (AND, Vertigo) 205
5. Gil Vila (SPA, Gas Gas) 205
------------------------------------
14. Dalibor Šulc (CZE, TRRS) 60


Kategorie Veterán
1. Markus Kipp (GER, TRRS)
2. John Van Veelen (NED, Gas Gas)
3. Andrea Soulier (ITA, Beta)
4. Andrea Buschi (ITA, TRRS)
5. Valter Feltrinelli (ITA, Montesa)
5. Vladimir Kothay (SVK, Beta)
------------------------------------
8. Petr Roštejnský (CZE, TRRS)

Kategorie Veterán – konečné pořadí 2019
1. Andrea Soulier (ITA, Beta) 370 bodů
2. Markus Kipp (GER, TRRS) 340
3. John Van Veelen (NED, Gas Gas) 275
4. Andrea Buschi (ITA, TRRS) 250
5. Vladimir Kothay (SVK, Beta) 205
------------------------------------
15. Petr Roštejnský (CZE, TRRS) 40


Kategorie Women
1. Ingveig Håkonsen (NOR, TRRS)
2. Vivian Wachs (GER, TRRS)
3. Madeleine Hoover (USA, Gas Gas)
4. Alez Brancati (ITA, Beta)
5. Jule Steinert (GER, TRRS)

Kategorie Women – konečné pořadí 2019
1. Ingveig Håkonsen (NOR, TRRS) 345 bodů
2. Alez Brancati (ITA, Beta) 345
3. Madeleine Hoover (USA, Gas Gas) 260
4. Jule Steinert (GER, TRRS) 235
5. Vivian Wachs (GER, TRRS) 220


Kategorie Youth
1. Jack Dance (GBR, Gas Gas)
2. Pau Martinez (SPA, Vertigo)
3. Jonathan Heidel (GER, Beta)
4. Enzo Rossi (ITA, Scorpa)
5. Jarmil Smith (GER, Beta)
------------------------------------
7. David Fabian (CZE, Beta)

Kategorie Youth – konečné pořadí 2019
1. Pau Martinez (SPA, Vertigo) 385 bodů
2. Jack Dance (GBR, Gas Gas) 340
3. Ben Dignan (GBR, Gas Gas) 230
4. Jonathan Heidel (GER, Beta) 225
5. Harry Hemingway (GBR, Beta) 205
------------------------------------
9. David Fabian (CZE, Beta) 150


Youth International
1. Audry Agnolin (FRA, Gas Gas)
2. Jan Baloušek (CZE, TRRS)
3. Simone Soulier (ITA, Beta)
4. Florian Geisenhofer (GER, TRRS)
5. Marc Piquer (SPA, Beta)
------------------------------------
19. Filip Herman (CZE, TRRS)
26. Max Vandas (CZE, TRRS)

Women International
1. Andrea Sofia Rabino (ITA, Beta)
2. Petra Budínová (CZE, Beta)
3. Naomi Monnier (FRA, Beta)
4. Linda Weber (GER, Beta)
5. Maren Will (GER, Beta)
------------------------------------
9. Denisa Pecháčková (CZE, )