KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

ME v trialu 2019 – Pietramurata

Foto: FIM-Europe
ME v trialu 2019 – Pietramurata
23.04.2019
 

Úvodní podnik Mistrovství Evropy v trialu proběhl v italském Pietramurata.


Italské horské středisko Pietramurata v provincii Erco di Trento hostilo úvodní kolo trialového evropského šampionátu. Mezi muži byl nejúspěšnější Ital Matteo Grattarola, který vyhrál před Španělem Gabrielem Marcellim a dalším španělským jezdcem, Aniolem Galabertem. Náš Martin Matějíček skončil v závodě hlavní kategorie mužů na 16. místě. Další z českých jezdců v hlavní kategorii, Martin Křoustek, se prosadil na 19. pozici.

V ostatních kategoriích se představilo několik dalších českých jezdců. Mezi juniory skončil mladý Dalibor Šulc na 24. místě. V kategorii Youth si dobře vedl David Fabian, který skončil na 11. pozici. V kategorii Youth International skončil Jan Baloušek na 10. místě a v International kategorii žen si pro pódium dojela Petra Budínová, která skončila druhá.

ME v trialu 2018 – Pietramurata (ITA)

Kategorie ME
1. Matteo Grattarola (ITA, Honda)
2. Gabriel Marcelli (SPA, Montesa)
3. Aniol Galabert (SPA, Scorpa)
4. Francesc Moret (SPA, Montesa)
5. Gianluca Tournour (ITA, Gas Gas)
6. Jack Peace (GBR, Sherco)
7. Toby Martyn (GBR, Beta)
8. Teo Colairo (FRA, Gas Gas)
9. Lorenzo Gandola (ITA, Vertigo)
10. Dan Peace (GBR, Sherco)
------------------------------------
16. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas)
19. Martin Křoustek (CZE, TRRS)


Kategorie ME – průběžné pořadí 2019
1. Matteo Grattarola (ITA, Honda) 100 bodů
2. Gabriel Marcelli (SPA, Montesa) 85
3. Aniol Galabert (SPA, Scorpa) 70
4. Francesc Moret (SPA, Montesa) 60
5. Gianluca Tournour (ITA, Gas Gas) 55
6. Jack Peace (GBR, Sherco) 50
7. Toby Martyn (GBR, Beta) 45
8. Teo Colairo (FRA, Gas Gas) 40
9. Lorenzo Gandola (ITA, Vertigo) 35
10. Dan Peace (GBR, Sherco) 30
------------------------------------
16. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 14
19. Martin Křoustek (CZE, TRRS) 9



Kategorie Junior
1. Jarand Matias Vold Gunvaldsen (SWE, TRRS)
2. Marco Mempor (AUS, Beta)
3. David Avendaño (AND, Vertigo)
4. Gil Vila (SPA, Gas Gas)
5. Andrea Gabutti (ITA, TRRS)
------------------------------------
24. Dalibor Šulc (CZE, TRRS)

Kategorie Junior – průběžné pořadí 2019
1. Jarand Matias Vold Gunvaldsen (SWE, TRRS) 100 bodů
2. Marco Mempor (AUS, Beta) 85
3. David Avendaño (AND, Vertigo) 70
4. Gil Vila (SPA, Gas Gas) 60
5. Andrea Gabutti (ITA, TRRS) 55
------------------------------------
24. Dalibor Šulc (CZE, TRRS) 4


Kategorie Veterán
1. Andrea Soulier (ITA, Beta)
2. Andrea Buschi (ITA, TRRS)
3. Markus Kipp (GER, TRRS)
4. Marco Andreoli (ITA, Vertigo)
5. Valter Feltrinelli (ITA, Montesa)
------------------------------------
8. Vladimir Kothay (SVK, Beta)

Kategorie Veterán – průběžné pořadí 2019
1. Andrea Soulier (ITA, Beta) 100 bodů
2. Andrea Buschi (ITA, TRRS) 85
3. Markus Kipp (GER, TRRS) 70
4. Marco Andreoli (ITA, Vertigo) 60
5. Valter Feltrinelli (ITA, Montesa) 55
------------------------------------
8. Vladimir Kothay (SVK, Beta) 40


Kategorie Women
1. Alez Brancati (ITA, Beta)
2. Ingveig Håkonsen (NOR, TRRS)
3. Theresa Bauml (GER, TRRS)
4. Lenna Volpe (FRA, Sherco)
5. Jule Steinert (GER, TRRS)

Kategorie Women – průběžné pořadí 2019
1. Alez Brancati (ITA, Beta) 100 bodů
2. Ingveig Håkonsen (NOR, TRRS) 85
3. Theresa Bauml (GER, TRRS) 70
4. Lenna Volpe (FRA, Sherco) 60
5. Jule Steinert (GER, TRRS) 55


Kategorie Youth
1. Pau Martinez (SPA, Vertigo)
2. Jack Dance (GBR, Gas Gas)
3. Ben Dignan (GBR, Gas Gas)
4. Harry Hemingway (GBR, Beta)
5. Jarmil Smith (GER, Beta)
------------------------------------
11. David Fabian (CZE, Beta)

Kategorie Youth – průběžné pořadí 2019
1. Pau Martinez (SPA, Vertigo) 100 bodů
2. Jack Dance (GBR, Gas Gas) 85
3. Ben Dignan (GBR, Gas Gas) 70
4. Harry Hemingway (GBR, Beta) 60
5. Jarmil Smith (GER, Beta) 55
------------------------------------
11. David Fabian (CZE, Beta) 25


Youth International
1. Cristian Bassi (ITA, Beta)
2. Dario Doglio (ITA, Gas Gas)
3. Milosz Zyznowski (POL, Beta)
4. Giacomo Brunisso (ITA, Gas Gas)
5. Marc Piquer (SPA, Beta)
------------------------------------
10. Jan Baloušek (CZE, TRRS)


Women International
1. Naomi Monnier (FRA, Beta)
2. Petra Budínová (CZE, Beta)
3. Linda Weber (GER, Beta)
4. Andrea Sofia Rabino (ITA, Beta)
5. Eva Spielvogel (GER, Beta)