KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dejte hlas Filipovi

Tisková zpráva Libora Podmola, foto: Patrik Procházka
Dejte hlas Filipovi
03.06.2017
 

Podmol hecuje - dejte hlas bratrovi, dostanete cenu.

 
Už jenom den mají čeští motocykloví fanoušci na to, aby podpořili Filipa Podmola na stánkách Red Bull X-Fighters. Na nich se totiž hlasuje o účast v prestižním závodě v Madridu. Freestyle motokrosař s nejvíce hlasy dostane možnost se akce zúčastnit, český zástupce zatím ztrácí. Pozor Uzávěrka je do zítřka. „Věřím, že ještě zabojujeme o to, aby můj bratr mohl jet na tak skvělé akci. Pokud mi dáte na mém facebookovém profilu vědět, že jste hlasovali, tak deset z vás odměním,“ vyhlásil Libor Podmol.
 
Hlasovat je možné zde:  http://novilleros.redbullxfighters.com/…/novillero_profi…/19
 
Již zítra čeká Libora Podmola první závod po operaci kýly. Po několikatýdenní pauze se představí v závodě mistrovství Evropy v Hamburku. Na tom minulém v Mnichově dokázal skončit i se zdravotním handicapem na druhém místě, od té doby na motorce pořádně neseděl.
 
„V dubnu jsem byl s kýlou na operaci, netrénoval jsem skoro vůbec, akorát poslední týden. Ideální to není, chci ale zabojovat o stupně vítězů," vyhlásil Podmol. V Hamburku bude sázet hlavně na bodyvarial, tedy otočku kolem své osy nad sedadlem motorky. „V tréninku už jsem ho dal, tak ho chci předvést i v závodě.“ Na ME v Hamburku by se měl objevit také Filip Podmol.


 


Další články sekce Freestyle