KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Hlasování o nejlepší motorku roku

Text a foto: bvv.cz
Hlasování o nejlepší motorku roku
19.01.2017
 

Motocykl roku 2017 bude opět odhalený na březnovém Motosalonu.

 
Nejlepší motocykl letošního roku se opět předvede v rámci březnového veletrhu Motosalon. Soutěž vyhlašuje Svaz dovozců automobilů spolu se společností Veletrhy Brno. Vyhlášení vítězů proběhne v sobotu 4. března na společenském večeru v rámci veletrhu.
 
Motocykly nominované z novinek budou tradičně rozdělené do sedmi kategorií:  skútry do 125 cm3,  skútry nad 125 cm3,  endura vč. cestovních, klasik vč. chopperů a cruiserů,  naked bikes, cestovní silniční motocykly a sportovní silniční motocykly.
 
Anketa bude probíhat od 1. února do 3. března 19:00 hodin. Opět budou o vítězných strojích v jednotlivých kategoriích rozhodovat jak odborná porota, tak i veřejnost. Veřejnost bude moci hlasovat prostřednictvím anketních lístků  na internetu (www.motocyklroku.cz). Součástí hlasování veřejnosti bude tipovací otázka o tom, kolik lidí se ankety zúčastní. 15 nejpřesnějších tipů bude oceněno věcnými cenami.
 
Hlasy veřejnosti  v jednotlivých kategoriích se sečtou a převedou na procenta. Odborná porota bude mít k dispozici počet  bodů odpovídající množství motocyklů v dané kategorii vynásobený deseti. Body pak rozdělí mezi hodnocené motocykly tak, aby vzniklo pořadí. Výsledné pořadí se opět převede na procenta. Hlasování odborné poroty bude mít váhu 60 procent.


 


Další články sekce Aktuality