KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Koncept Honda CB4 Interceptor

Text a foto: Honda CZ
Koncept Honda CB4 Interceptor
08.12.2017
 

Koncept CB4 „Interceptor“ dodal přehlídce modelů Honda na veletrhu EICMA futuristický rozměr.

 
Součástí stánku značky Honda na veletrhu EICMA 2017 byl opět prostor nazvaný Design Studio, v němž se představily výsledky práce designérů z výzkumného a vývojového střediska Honda v Římě.
 
Letošním lákadlem byl CB4 „Interceptor“ – výsledek pokračujícího vývoje založeného na konceptu „Neo Sports Café“, jehož první plody ztělesnil koncept – CB4 Concept, představený na EICMA v roce 2015. Nový koncept se vyznačuje evokujícím „Sport Endurance“ (sportovně-vytrvalostním) podtónem původního designového jazyka CB4 Conceptu a přináší novou perspektivu do světa Café Racerů, z nichž tato řada vychází.
 
Koncept je celý vyveden v černé barvě, jež kombinuje eleganci a sportovní charakter, a zároveň ponechává prostor pro začlenění futuristických technologií do plynulých designových linií. V přední části stroje se nachází ventilátor, sloužící k přeměně kinetické energie stroje na elektřinu napájející dotykový displej, umístěný na nádrži. Displej zajišťuje nepřetržitou konektivitu a umožňuje jezdci sledovat cestu na digitální mapě, zavolat pomoc v případě nouze, nebo prostě připojit další zařízení.


 


Další články sekce Aktuality