KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MotoGuzzi MGX-21

Text a foto: motoguzzi.cz
MotoGuzzi MGX-21
16.03.2015
 

Moto Guzzi se v současnosti věnuje vývoji řady výjimečných motocyklů, které jsou postaveny kolem největšího a nejvýkonnějšího motoru 1400 ccm V-twin. A tak vedle nového Eldorada a Audace, které jsou již připraveny do výroby na jaro roku 2015, představujeme spektakulární projekt MGX-21.

 

Nové motocykly z Mandella vždy objevovaly nová teritoria s odvahou a smělostí, typickými vlastnostmi značky. MGX-21 je extrémní, fascinující a odvážný pokus. Kombinuje prvky, hledá technické vlivy různých kultur, ale vše sestavuje do skvělého výsledku s vlastnostmi a jezdeckými zkušenostmi, typickými pro každou Moto Guzzi.
 
Pouze ti, kteří mají velmi hlubokou historii, netrpí krizí identity a mohou si dovolit tento extrémní styl. Moto Guzzi se může odvážit i daleko do budoucnosti, bez nejistoty a obav pouštět se až za současné hranice.
 
Ohromující 21" přední kolo, mimořádně inspirativní design, nové a komfortní prostředí pro jezdce, ale především, legendární ovladatelnost Moto Guzzi.
 
Projekt MGX-21 se rodí s nezaměnitelným cílem: být Moto Guzzi "uvnitř", vždy cítit silnici běžící pod jeho koly, vždy cítit rytmus velkého 1400cc dvouválce mezi nohama jezdce, který, jak je tomu již od roku 1921, byl postaven na břehu jezera Como a připraven pro jakékoliv horizonty.

Další články sekce Aktuality