KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nový XSR900 Abarth – online rezervace

Text a foto: yamaha-motor.eu
Nový XSR900 Abarth – online rezervace
17.01.2017
 

Brzy bude spuštěn systém online rezervace pro prvních 95 motocyklů. Buďte mezi prvními 95 majiteli a zúčastněte se zdarma akce Abarth Experience.

 
Chcete-li být mezi prvními majiteli tohoto nového úchvatného sériově vyráběného modelu XSR900 Abarth, doporučujeme vám nastavit si na svém telefonu upozornění na 17. ledna 2017, 17:00 středoevropského času, protože v tento okamžik budou spuštěny webové stránky společnosti Yamaha se systémem elektronické registrace pro prvních 95 motocyklů.
 
Dodání tohoto motocyklu do showroomů prodejců značky Yamaha je naplánováno na duben 2017. Exkluzivní café racer v limitované edici vznikl ve spolupráci se společností Abarth, jež patří k nejslavnějším italským automobilovým značkám. Všechny motocykly jsou opatřeny jedinečnými čísly a logy Abarth a jsou vybaveny celou řadou exkluzivních lehkých součástí doplněných úchvatným barevným provedením.
 
Model XSR900 Abarth je poháněn řadovým tříválcem Yamaha o objemu 850 ccm s vysokým točivým momentem, který nabízí vzrušující zrychlení a mimořádné výkony. Je vybaven kontrolou trakce a asistenční anti-hoppingovou kluznou spojkou.
 
Mezi speciální výbavu patří sportovní sedlo se semišovým potahem a snímatelným krytem a také lehká karbonová kapotáž doplněná kompletním výfukem od firmy Akrapovič se dvěma titanovými nasazovacími tlumiči. K dosažení ještě štíhlejší a kompaktnější zadní části elegantního café raceru budou finální sériové modely vybaveny novým, sportovnějším a lehčím držákem registrační značky, než který byl použit na předvýrobním výstavním modelu XSR900 Abarth.
 
Pouze prvních 95 zákazníků bude moci zadat svou online objednávku limitované edice modelu XSR900 Abarth, a to 17. ledna 2017, od 17.00 hodin, na adrese www.xsr900-abarth.eu. Kromě možnosti stát se jedním z prvních majitelů speciálu kategorie café racer obdrží každý z 95 online zákazníků po potvrzení příslušným prodejcem Yamaha pro sebe a další osobu také pozvání na exkluzivní VIP událost Yamaha Abarth Experience.
 
Prestižní akce pro zákazníky se budou konat na jaře a v létě roku 2017 od 1. května do 16. června na závodních okruzích v Itálii, Německu, Francii, Španělsku, Portugalsku, Rakousku a Velké Británii. Všichni držitelé vstupenek na VIP událost Yamaha Abarth Experience budou mít jedinečnou příležitost zúčastnit se s námi exkluzivních akcí Abarth Day, jejichž cílem je představit fanouškům motoristického sportu závodní filozofii značky se škorpiónem ve znaku.
 
Během VIP událostí Yamaha Abarth Experience, jež jsou od začátku do konce nabité akcí, budete mít možnost otestovat na závodním okruhu různé modely značky Abarth a rovněž se budete moci připojit k jednomu z našich profesionálních závodních jezdců, se kterým můžete na závodním okruhu absolvovat ve vozidle Abarth adrenalinovou jízdu.
 
Navíc budete mít mimořádnou příležitost po předchozí domluvě kdykoli během roku 2017 navštívit ředitelství společnosti Abarth v Turíně, kde si budete moci vychutnat zvláštní atmosféru značky Abarth, která tvoří nedílnou součást motoristického sportu již sedmdesát let.
 
Po potvrzení prvních 95 online registrací a následných nákupů budou zbývající motocykly XSR900 Abarth dostupné od jara 2017 u prodejců značky Yamaha.
 
Klíčové vlastnosti modelu XSR900 Abarth
* Kapalinou chlazený řadový tříválec o objemu 850 ccm
* Systém kontroly trakce a asistenční anti-hoppingová kluzná spojka
* Exkluzivní šedočervené barevné provedení Abarth
* Závodní řídítka typu „vlaštovka" pro sportovní jízdní polohu
* Sportovní jednomístné sedlo se semišovým potahem a červeným prošíváním
* Lehký karbonový kryt sedla a přední blatník
* Kompletní výfuk Akrapovič se dvěma titanovými nasazovacími tlumiči
* Sportovní držák registrační značky
* Všechny motocykly XSR900 Abarth jsou dodávány s jedinečným hliníkovým štítkem s výrobním číslem
* Loga Abarth na nádrži, předním karbonovém blatníku a krytu sedla
* Dostupnost od dubna 2017


 


Další články sekce Aktuality