KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Představujeme katalog Scooter Style 2015

Text a foto: Motohouse
Představujeme katalog Scooter Style 2015
02.04.2015
 

Po roce se na stánky a ke všem dobrým prodejcům vrací Scooter Style. Jak napovídá název, jde o publikaci zaměřenou na milovníky skútrů, kteří na jejích stránkách najdou nejen přehled skútrů prodávaných na našem trhu, ale také řadu doplňujících informací a v neposlední řadě zábavu a styl...

 
Propadli jste skútrům, nebo se k tomu teprve schyluje? Rádi tuto vaši vášeň podpoříme. Uvědomujeme si, že skútr se stává i u nás fenoménem městské dopravy, ale pro spoustu lidí nejen dopravním prostředkem, ale také zábavou a součástí životního stylu. Proto jsme se snažili do Scooter Style zahrnout všechno, co by mohlo skútraře zaujmout a pobavit.
 
Základní částí Scooter Style je jediný katalog skútrů prodávaných na českém trhu. Pro letošek jich je 130 a jsou rozděleny do šesti kategorií podle velikosti a užití. Nechybí samozřejmě novinky sezóny 2015. Ke každému skútru pak dostanete nejen popis, ale také technické informace a cenu tak, abyste si mohli pohodlně vybírat svého příštího miláčka. Stejně jako v loňském prvním vydání, ani tentokrát nechybí přehledné označení skútrů, na které vám stačí řidičský průkaz skupiny B
 
Zaměřili jsme se také na dění kolem skútrů, takže vám pomůžeme s výběrem oblečení a dalšího vybavení a také se zaměříme na design a možnosti individualizace. V neposlední řadě vám představíme několik zajímavých uživatelů skútrů a jejich vztah k nim. Dokonce budeme pomocí skútrů malovat obraz. Podíváme se do historie a postavíme skútr proti autu. Doufáme, že se budete v tomto světě jedné stopy dobře bavit.
 
Důležitou součástí ježdění nejen na skútru je provoz a pohyb v něm. Proto jsme se opět spojili s odborníky z oddělení BESIP Ministerstva dopravy a připravili pro vás přehledné upozornění na potencionální nebezpečné situace a varianty jejich případného řešení. Vždyť vrátit se bez úhony domů je základním parametrem spokojeného skútraře.
________________________________________
Scooter Style koupíte v běžné prodejní síti za cenu 89 Kč, nebo také elektronicky za 59 Kč na www.floowie.com, www.publero.com a v aplikacích Motohouse, které můžete do svých zařízení stáhnout na Google Play nebo iTunes (hledat Motohouse v aplikacích).
 
NÁHLED KATALOGU SCOOTER STYLE NAJDETE ZDE.

Další články sekce Aktuality