KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

BMW MotorFest 2016

Text a foto: bmw-motorrad.pl
BMW MotorFest 2016
09.05.2016
 

BMW MotorFest je jedinečnou příležitostí, jak strávit skvělý víkend v sedle motocyklu s rodinou nebo přáteli, obklopený malebnou přírodou pohoří Jura, které je velmi atraktivní turistickou destinací.

 
Eagles' Nests Trail je jedním z nejkrásnějších míst v zemi. Tato neobvyklá 169 km dlouhá turistická trasa, prodloužená Krakowa do Czestochowa, přitahuje všechny se smyslem pro vášeň, kteří – pěšky, v koňském sedle, na kole nebo motocyklu – chtějí poznat nejkrásnější místa tohoto kraje. Na druhou stranu je ovšem Jura také rájem industriálním, v evropském měřítku jedinečným – pozoruhodná místa spojená s hornickými, hutnickými, energetickými a komunikačními tradicemi.
 
BMW MotorFest, jehož hlavním organizátorem je BMW Motorrad Polsko, bude probíhat 20-22.05.2016 (Pátek - Neděle).
 
V pátek na Vás bude čekat skvělé jídlo, táborák, živá hudba a mnoho zajímavých lidí, kteří sdílejí tu stejnou vášeň – motocykly.
 
V sobotu ráno, po snídani a krátkém briefingu, nasedneme na motocykly s cílem poznat nejzajímavější cesty pohoří Jura. Organizátorem budou připraveny dvě trasy, pečlivé naplánované pro všechny typy motocyklů. Na těchto cestách, poznáte pohoří Jura a jeho skrytá tajemství.
 
Pro milovníky štěrku a lesních cest, bude připravena vyhlídková cesta na cestách rozmanitého povrchu. I zde Vás nemine spoustu překvapení. Výlet zahrnuje pasáže, které se naprosto vyhnou každodennímu provozu a nejsou běžně motocyklům dostupné.
 
Pro všechny ostatní, kteří se rozhodnou zůstat v základním táboře bude přichystáno spousta atrakcí. Enduro Akademie ukáže, jak správně jezdit na off-roadových cestách. Bude to skvělá příležitost poznat nové produkty a technické inovace od BMW. K dispozici budou servisní technici s veškerým technickým zázemím. Pokud by si někdo chtěl udělat radost, doplnit svůj šatník v obchodě s oblečením a doplňky s logem Bavorské motocyklové manufaktury. Centrum dění bude jistě tvořit bazén, volnočasové zařízení a lázně, které Vám budou po celou dobu k dispozici.
 
Pokud přemýšlíte, kam budou směřovat Vaše další kilometry, jako inspirace Vám jistě poslouží prezentace cestovatelů, kteří představí spousty svých cestovatelských fotek a videí z jejich cest kolem světa. Během těchto setkání Vám rádi poradí a zodpoví jakékoli Vaše dotazy, aby Vám pomohli usnadnit rozhodování ohledně Vašich dalších cest, které země jsou nejzajímavější a které nabízejí ty nejlepší cesty pro motorkáře.
 
Kromě toho, uvidíte ukázky silniční záchrany, naučíme Vás, jak správně poskytnout první pomoc, budete moci na místě darovat krev nebo se zaregistrovat do databáze dárců kostní dřeně. Den bude zakončen skvělou večeří v podobě barbecue a následnou živou hudbou.
 
Je nemožné popsat vše, co zde zažijete, ale můžeme Vám slíbit, že nudu zde nezažije opravdu nikdo.
 
Villa Verde Congress & SPA **** je moderní komplex situovaný v srdci polského pohoří Jura.  Díky skvělému vybavení vytváří vyvážené prostředí pro rodinné prázdniny nebo služební cestu.
 
Hotel poskytuje 166 moderních pokojů, 2 regionální restaurace, cosy kavárnu; business lobby bar and a celoroční chatu pro grillování.
 
Exclusivní SPA & Wellness Centerum s Vodním Parkem, diverzifikované rekreační oblastí, přilehlé lesy a krásné scenérie vytvářejí z Villa Verde Congress & Spa **** Hotelu magnet pro návštěvníky z celého světa.
 
Craftsmen’s BREWERY „Řemeslnický PIVOVAR“ přímo ve Villa Verde hotel je unikátní atrakcí pro kteréhokoli hosta, ať už na dovolené nebo na pracovní cestě. Pivovarnické zařízení světové úrovně a výtečné točené pivo pro všechny hotelové zákazníky
 
Naše pivo je založené na tradiční receptuře, přírodních ingrediencích a letitých zkušeností místních sládků. Výsledkem je nefiltrované pivo, přírodně zakalené s originální chutí.


 


Další články sekce Motoakce