KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Red Bull US GP 2019 – sobota

Text: jnyk, Foto: Repsol Media
Red Bull US GP 2019 – sobota
13.04.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na texaském okruhu Circuit of the Americas.

Kvalifikace MotoGP:

1. Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 3.787s 
2. Valentino Rossi ITA Monster Yamaha (YZR-M1) 2m 4.060s +0.273s 
3. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 2m 4.147s +0.360s 
4. Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP19) 2m 4.416s +0.629s 
5. Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 4.472s +0.685s 
6. Maverick Viñales ESP Monster Yamaha (YZR-M1) 2m 4.489s +0.702s 
7. Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 4.534s +0.747s 
8. Danilo Petrucci ITA Mission Winnow Ducati (GP19) 2m 4.696s +0.909s 
9. Fabio Quartararo FRA Petronas Yamaha SRT (YZR-M1) 2m 4.941s +1.154s 
10. Franco Morbidelli ITA Petronas Yamaha SRT (YZR-M1) 2m 5.278s +1.491s 
11. Jorge Lorenzo ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 5.383s +1.596s 
12. Francesco Bagnaia ITA Pramac Ducati (GP18) 2m 5.887s +2.100s 
13. Andrea Dovizioso ITA Mission Winnow Ducati (GP19) 2m 05.907s
14. Joan Mir SPA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 06.147s 
15. Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V) 2m 06.324s 
16. Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 06.464s 
17. Andrea Iannone ITA Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 06.527s 
18. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Tech3 (RC16) 2m 06.543s 
19. Johann Zarco FRA Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 06.824s 
20. Karel Abraham CZE Reale Avintia Ducati (GP18) 2m 07.129s 
21. Hafizh Syahrin MAL Red Bull KTM Tech3 (RC16) 2m 07.308s 
22. Tito Rabat ESP Reale Avintia Ducati (GP18) 2m 07.417s

Kvalifikace Moto2:

1. Marcel Schrotter GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 10.875s
2. Alex Marquez SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 10.933s
3. Sam Lowes GBR Federal Oil Gresini Moto2 (Kalex) 2m 11.123s
4. Thomas Luthi SWI Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 11.243s
5. Brad Binder RSA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 11.276s
6. Jorge Navarro SPA Beta Tools Speed Up (Speed Up) 2m 11.333s
7. Mattia Pasini ITA Flexbox HP 40 (Kalex) 2m 11.528s
8. Jorge Martin SPA Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 12.006s
9. Simone Corsi ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 (Kalex) 2m 12.039s
10. Luca Marini ITA SKY Racing Team VR46 (Kalex) 2m 12.083s
11. Andrea Locatelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 12.230s
12. Marco Bezzecchi ITA Red Bull KTM Tech 3 (KTM) 2m 12.313s
13. Fabio Di Giannantonio ITA Beta Tools Speed Up (Speed Up) 2m 12.494s
14. Tetsuta Nagashima JPN ONEXOX TKKR SAG Team (Kalex) 2m 12.529s
15. Lorenzo Baldassarri ITA Flexbox HP 40 (Kalex) 2m 12.664s
16. Bo Bendsneyder NED NTS RW Racing GP (NTS) 2m 12.669s
17. Enea Bastianini ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 12.903s
18. Remy Gardner AUS ONEXOX TKKR SAG Team (Kalex) 2m 13.629s 
19. Iker Lecuona SPA American Racing KTM (KTM) 2m 12.445s
20. Xavi Vierge SPA EG 0,0 Marc VDS (Kalex) 2m 12.516s
21. Jesko Raffin SWI NTS RW Racing GP (NTS) 2m 13.033s
22. Joe Roberts USA American Racing KTM (KTM) 2m 13.476s
23. Khairul Idham Pawi MAL Petronas Sprinta Racing (Kalex) 2m 13.645s
24. Somkiat Chantra THA IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 14.240s
25. Philipp Oettl GER Red Bull KTM Tech 3 (KTM) 2m 14.344s
26. Lukas Tulovic GER Kiefer Racing (KTM) 2m 14.702s
27. Gabriele Ruiu ITA MV Agusta Idealavoro Forward (MV Agusta) 2m 14.792s
28. Xavi Cardelus AND Sama Qatar Angel Nieto Team (KTM) 2m 18.341s
29. Dominique Aegerter SWI MV Agusta Idealavoro Forward (MV Agusta) 2m 18.687s 

4. trénink MotoGP:

1. Marc Marquez ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 05.478s 
2. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 2m 07.378s +1.900s
3. Valentino Rossi ITA Monster Yamaha (YZR-M1) 2m 08.029s +2.551s 
4. Franco Morbidelli ITA Petronas Yamaha SRT (YZR-M1) 2m 08.440s +2.962s 
5. Alex Rins ESP Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 08.592s +3.114s 
6. Maverick Viñales ESP Monster Yamaha (YZR-M1) 2m 08.719s +3.241s
7. Andrea Dovizioso ITA Mission Winnow Ducati (GP19) 2m 08.822s +3.344s 
8. Takaaki Nakagami JPN LCR Honda (RC213V) 2m 08.878s +3.400s 
9. Jack Miller AUS Pramac Ducati (GP19) 2m 08.894s +3.416s 
10. Johann Zarco FRA Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 09.142s +3.664s 
11. Pol Espargaro ESP Red Bull KTM Factory (RC16) 2m 09.243s +3.765s 
12. Joan Mir SPA Suzuki Ecstar (GSX-RR) 2m 09.426s +3.948s 
13. Francesco Bagnaia ITA Pramac Ducati (GP18) 2m 09.559s +4.081s 
14. Fabio Quartararo FRA Petronas Yamaha SRT (YZR-M1) 2m 09.650s +4.172s 
15. Miguel Oliveira POR Red Bull KTM Tech3 (RC16) 2m 09.756s +4.278s 
16. Aleix Espargaro ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 09.899s +4.421s 
17. Hafizh Syahrin MAL Red Bull KTM Tech3 (RC16) 2m 10.128s +4.650s
18. Danilo Petrucci ITA Mission Winnow Ducati (GP19) 2m 10.151s +4.673s 
19. Andrea Iannone ITA Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 2m 10.639s +5.161s 
20. Tito Rabat ESP Reale Avintia Ducati (GP18) 2m 11.022s +5.544s 
21. Karel Abraham CZE Reale Avintia Ducati (GP18) 2m 11.066s +5.588s 
22. Jorge Lorenzo ESP Repsol Honda (RC213V) 2m 17.549s +12.071s 

Kvalifikace Moto3:

1.Niccolò Antonelli ITA SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 31.346s 
2. Raul Fernandez SPA Sama Qatar Angel Nieto Team (KTM) 2m 31.847s 
3. Gabriel Rodrigo ARG Kömmerling Gresini Moto3 (Honda) 2m 32.129s 
4. Jaume Masia SPA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 32.144s 
5. Darryn Binder RSA CIP Green Power (KTM) 2m 32.221s 
6. Aron Canet SPA Sterilgarda Max Racing Team (KTM) 2m 32.548s 
7. Tatsuki Suzuki JPN SIC58 Squadra Corse (Honda) 2m 32.636s 
8. John McPhee GBR Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 32.701s 
9. Alonso Lopez SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 33.032s 
10. Marcos Ramirez SPA Leopard Racing (Honda) 2m 33.213s 
11. Lorenzo Dalla Porta ITA Leopard Racing (Honda) 2m 33.305s 
12. Romano Fenati ITA VNE Snipers (Honda) 2m 33.357s 
13. Andrea Migno ITA Bester Capital Dubai (KTM) 2m 33.727s 
14. Dennis Foggia ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 34.784s 
15. Jakub Kornfeil CZE Redox PruestelGP (KTM) 2m 34.863s 
16. Kazuki Masaki JPN BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 2m 35.456s 
17. Ayumu Sasaki JPN Petronas Sprinta Racing (Honda) 2m 36.299s 
18. Tony Arbolino ITA VNE Snipers (Honda) 2m 36.531s 
19. Ai Ogura JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 36.443s 
20. Can Oncu TUR Red Bull KTM Ajo (KTM) 2m 36.490s 
21. Celestino Vietti ITA SKY Racing Team VR46 (KTM) 2m 36.704s 
22. Makar Yurchenko KAZ BOE Skull Rider Mugen Race (KTM) 2m 36.719s 
23. Tom Booth-Amos GBR CIP Green Power (KTM) 2m 37.383s 
24. Kaito Toba JPN Honda Team Asia (Honda) 2m 37.742s 
25. Sergio Garcia SPA Estrella Galicia 0,0 (Honda) 2m 38.827s 
26. Riccardo Rossi ITA Kömmerling Gresini Moto3 (Honda) 2m 40.118s 
27. Aleix Viu SPA Sama Qatar Angel Nieto Team (KTM) 2m 40.356s 
28. Filip Salac CZE Redox PruestelGP (KTM) 2m 40.408s 
29. Vicente Perez SPA Reale Avintia Arizona 77 (KTM) 2m 40.528s


Další články sekce