KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Trénuj s námi

Tisková zpráva Trenuj s námi
Trénuj s námi
20.10.2016
 

Silniční okruhová škola trenujsnami.cz v tomto měsíci oslavila dva roky od svého vzniku.

 
Před dvěma lety motocykloví závodníci Michal Prášek(Alpe Adria) a Leoš Hlaváček(přírodní okruhy) spojily síly a uspořádali na okruhu ve Vysokém Mýtě první ježdění pro široké spektrum příznivců motorek. V roce 2015 už následovala ježdění ve dvoutýdenních intervalech a nejinak tomu bylo také v letošním roce. Během dvou let vznikl již zaběhnutý formát ježdění a stále se zdokonalovaly služby pro zúčastněné. Každý účastník má na výběr ze dvou variant průběhu na každé akci. „Jezdci si můžou zvolit klasické ježdění bez instruktora a můžou na dráze jezdit podle předem daného časového harmonogramu po dobu konání celé akce. Druhou možností jsou jízdy s instruktorem. Jezdec si vybere mě nebo Leoše a zvolený instruktor se věnuje individuálně jeho potřebám po celou dobu konání akce“, popisuje Michal základní průběh.
 
Jak už bylo výše zmíněno, využít se dá celá řada standartních služeb. „Každý účastník si u nás může zapujčit kameru na natočení své jízdy. Záznam mu pak dáme samozřejmě na flashku. S tím souvisí i možnost zapujčení telemetrie AIM, kterou zabudujeme na motocykl a jízdu poté vyhodnotíme. Můžete si u nás také nechat přezout pneumatiky, včetně vyvážení. Samozřejmostí bývá občerstvení, aby měli účastníci dostatek sil“, doplňuje Michal základní informace.
 
V letošním roce však organizátoři vymysleli novinku v podobě celoroční soutěže o hodnotné ceny. Každý, kdo se letos zúčastnil minimálně pěti akcí, dostal na každé akci časomíru na pět ostrých kol a byla vedena celoroční tabulka. Nejlepších 5 závodníku bylo za svoje celoroční výkony odměněno poháry a vítěz pak obdržel poukázku na 7500,- kč do brněnského motorkářského obchodu Bonmoto, druhý v pořadí poukázku na 5000,- a třetí jezdec se mohl radovat z poukázky na 3500,- kč. „V letošním roce jsme chtěli ježdění okořenit pravidelným účastníkům a vymyslela se tato soutěž. Věřím že si ji všichni užili a podle ohlasů věřím, že příští rok budeme v něčem podobném pokračovat. Při poslední akci si 3 nejlepší si převzali poukázky na hodnotné ceny a domů si také za svoji výkonost odvezli poháry, které jseme dali 5 nejrychlejším“.
 
Pokud ještě váháte a přemýšlíte jestli jsou tyto jízdy a motoškola vhodné i pro Vás, neváhejte. Za dobu trvání tohoto projektu si tyto akce oblíbili účastníci různé výkonosti a různých motocyklových disciplín. „Máme obrovskou radost, že naši motoškoly využili  jak kluci dromaři a přírodňáci s velkejma motorkama, začátečníci, twiny, espéčka, stock 300 a v neposlední řadě mnoho talentů z miniGP, například poslední účastník letošní motoškoly byl mladý závodník Patrik Carda. Splnil se tak původní plán oslovit širokou škálu motorkářů a sportovců. Nebojte se tedy k nám připojit. Jsme si jistí, že si jednotlivé akce parádně užijete a potrénujete své schopnosti. Jelikož jsme zavedli i dárkové poúkazy, je zde s blížícími se svátky možné podarovat své blízké nebo kamarády poúkazem na ježdění nebo motoškolu s instruktorem“, dodává závěrem Prášek, letošní mistr litrových stocků v šampionátu Alpe Adria.


 


Další články sekce Agenturní ježdění