KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bude Hanika pokračovat u týmu Ajo?

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ajo
Bude Hanika pokračovat u týmu Ajo?
10.09.2015
 

Český závodník Karel Hanika stále nemá smlouvu na příští rok, dle slov týmového šéfa je ale stále ve hře o prodloužení smlouvy.

Českého závodníka Karla Haniku v dosavadních Grand Prix letošní sezony provázela spíše smůla, než štěstí. Devatenáctiletý jezdec sice dokázal hned několikrát zajet skvělý výsledek v kvalifikaci a následně startovat i z první řady startovního roštu, v závodě ale často přišel smolný pád nebo jiná komplikace.
 
To samozřejmě souvisí i s dalším angažmá Karla Haniky, kterému letos u jeho týmu Ajo vyprší dvouletá smlouva. Týmový manažer Aki Ajo zatím není rozhodnut, zda Hanikovi nabídne prodloužení nebo se rozhodne pro jiného jezdce, ale dle jeho slov je zatím teprve ve fázi rozhodování.
 
„Zatím je příliš brzy na to, abychom o těchto záležitostech mohli veřejně hovořit. Momentálně jsem otevřený všem možnostem, zvažujeme, zda příští rok pojedeme se dvěma nebo třemi jezdci, jako tomu bylo v letošní sezoně. Současnou smlouvu s Hanikou jsme ještě neprodloužili, ale stále je na našem seznamu,“ řekl týmový šéf Aki Ajo.

Další články sekce Moto3