KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Fabio Di Giannantonio byl operován

Foto: DEL Conca Gresini Moto3
Fabio Di Giannantonio byl operován
15.02.2017
 

Přestože původní plány zněly, že Fabio Di Giannantonio nebude po pádu z testu ve Valencii operován, tak opak je pravdou a mladý Ital včera podstoupil operaci.


Jezdec týmu DEL Conca Gresini Moto3, Fabio Di Giannantonio, podstoupil včera úspěšnou operaci zlomeniny pravé klíční kost. Osmnáctiletý závodník z Říma utrpěl zranění minulý čtvrtek (9. února), když havaroval v závěrečných fázích druhého dne testování na okruhu ve Valencii. Operace byla provedena v oddělení operací ramene nemocnice v Cattolice a vedl jí Dr. Giuseppe Porcellini, který zranění zpevnil vložením destičky, jež zabezpečila fragmenty zlomeniny. Operace byla úspěšná a "Diggia" začne velmi brzy intenzivní rehabilitační program. Di Giannantonio bude nucen vynechat další test, naplánovaný do Jerezu de la Frontera ve dnech 22. a 23. února, ale měl by být zpět na trati při oficiálním testu naplánovaném od 8. do 10. března, opět na okruhu v Jerezu.

Fabio Di Giannantonio

„Operace proběhla dobře a má morálka je velmi vysoká, ostatně jako vždy Musím zůstat do čtvrtka v nemocnici, poté začnu s rehabilitací a v pondělí bych měl být zpět v posilovně, kde podstoupím nějaké aktivity. Je zřejmé, že to zabere trochu více času, než se dostanu zpátky do sedla, ale jsem přesvědčen, že pro IRTA testy začátkem března v Jerezu budu v dobré kondici.“


Další články sekce Moto3