KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. října do 28. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Velké Británie 2019 – sobota

Foto: Yamaha
GP Velké Británie 2019 – sobota
24.08.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix Velké Británie.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 2'11.844
2 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 2'12.031 +0.187
3 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'12.094 +0.250
4 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'12.100 +0.256
5 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'12.136 +0.292
6 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'12.235 +0.391
7 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'12.267 +0.423
8 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'12.318 +0.474
9 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'12.338 +0.494
10 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 2'12.377 +0.533
11 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'12.461 +0.617
12 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 2'12.570 +0.726
13 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'12.798 +0.954
14 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'12.876 +1.032
15 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'13.000 +1.156
16 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'13.055 +1.211
17 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'13.133 +1.289
18 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 2'13.178 +1.334
19 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'13.190 +1.346
20 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'13.226 +1.382
21 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'13.545 +1.701
22 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'13.548 +1.704
23 Maximilian KOFLER AUT Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'13.635 +1.791
24 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'13.751 +1.907
25 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'13.770 +1.926
26 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'14.280 +2.436
27 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'14.291 +2.447
28 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'14.295 +2.451
29 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'15.104 +3.260
30 Brandon PAASCH USA FPW Racing KTM 2'15.466 +3.622
31 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'15.857 +4.013

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'58.547
2 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'58.693 +0.146
3 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'58.913 +0.366
4 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'59.003 +0.456
5 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'59.034 +0.487
6 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'59.184 +0.637
7 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'59.298 +0.751
8 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'59.421 +0.874
9 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'59.480 +0.933
10 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'59.529 +0.982
11 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'59.540 +0.993
12 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'59.626 +1.079
13 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'59.725 +1.178
14 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'59.740 +1.193
15 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'59.847 +1.300
16 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'59.904 +1.357
17 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 2'00.530 +1.983
18 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'00.911 +2.364
19 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'00.958 +2.411
20 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'01.168 +2.621
21 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 2'02.478 +3.931
22 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 2'02.629 +4.082

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Jorge NAVARRO SPA Campetella Speed Up SPEED UP 2'04.648
2 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'04.649 +0.001
3 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'04.679 +0.031
4 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'04.728 +0.080
5 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'04.787 +0.139
6 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'04.910 +0.262
7 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 2'05.001 +0.353
8 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'05.303 +0.655
9 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'05.358 +0.710
10 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Campetella Speed Up SPEED UP 2'05.402 +0.754
11 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'05.432 +0.784
12 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'05.445 +0.797
13 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'05.478 +0.830
14 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'05.494 +0.846
15 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 2'05.555 +0.907
16 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'05.565 +0.917
17 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 2'05.593 +0.945
18 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'05.767 +1.119
19 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'05.816 +1.168
20 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.853 +1.205
21 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 2'06.071 +1.423
22 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'06.116 +1.468
23 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.161 +1.513
24 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'06.333 +1.685
25 Bradley SMITH GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'06.359 +1.711
26 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.513 +1.865
27 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 2'06.839 +2.191
28 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'06.914 +2.266
29 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 2'07.697 +3.049
30 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'08.764 +4.116
31 Teppei NAGOE JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'08.816 +4.168

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'12.467
2 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'12.884 +0.417
3 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'12.987 +0.520
4 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'13.026 +0.559
5 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'13.168 +0.701
6 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'13.170 +0.703
7 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'13.243 +0.776
8 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'13.281 +0.814
9 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'13.538 +1.071
10 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 2'13.633 +1.166
11 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'13.778 +1.311
12 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'13.782 +1.315
13 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'14.565 +2.098
14 Maximilian KOFLER AUT Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'14.569 +2.102
15 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'14.619 +2.152
16 Brandon PAASCH USA FPW Racing KTM 2'14.742 +2.275
17 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'14.966 +2.499

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 2'11.631
2 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'11.710 +0.079
3 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'12.112 +0.481
4 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'12.328 +0.697
5 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'12.363 +0.732
6 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'12.388 +0.757
7 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'12.496 +0.865
8 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'12.542 +0.911
9 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'12.566 +0.935
10 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'12.608 +0.977
11 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'12.621 +0.990
12 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'12.665 +1.034
13 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 2'12.932 +1.301
14 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 2'13.106 +1.475
15 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 2'13.152 +1.521
16 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'13.402 +1.771
17 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'13.929 +2.298
18 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'15.543 +3.912

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'59.327
2 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'59.818 +0.491
3 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'59.907 +0.580
4 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'00.133 +0.806
5 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 2'00.178 +0.851
6 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'00.184 +0.857
7 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'00.271 +0.944
8 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 2'00.460 +1.133
9 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'00.500 +1.173
10 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'00.642 +1.315
11 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'00.670 +1.343
12 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 2'00.678 +1.351
13 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 2'00.959 +1.632
14 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'01.019 +1.692
15 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'01.035 +1.708
16 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 2'01.103 +1.776
17 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'01.192 +1.865
18 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 2'01.506 +2.179
19 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'01.703 +2.376
20 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'01.744 +2.417
21 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 2'03.490 +4.163
22 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 2'04.553 +5.226

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'58.944
2 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'59.190 +0.246
3 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'59.549 +0.605
4 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'59.648 +0.704
5 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'59.758 +0.814
6 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'59.916 +0.972
7 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'00.240 +1.296
8 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 2'00.362 +1.418
9 Sylvain GUINTOLI FRA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'00.660 +1.716
10 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'00.700 +1.756
11 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 2'01.562 +2.618
12 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 2'04.845 +5.901

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'58.168
2 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'58.596 +0.428
3 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'58.602 +0.434
4 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'58.612 +0.444
5 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'58.670 +0.502
6 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'58.762 +0.594
7 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'58.762 +0.594
8 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'59.096 +0.928
9 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'59.243 +1.075
10 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'59.427 +1.259
11 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'59.487 +1.319
12 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'59.620 +1.452

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 2'05.119
2 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 2'05.146 +0.027
3 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 2'05.275 +0.156
4 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'05.287 +0.168
5 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'05.401 +0.282
6 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'05.498 +0.379
7 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'05.601 +0.482
8 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.606 +0.487
9 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'05.612 +0.493
10 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.037 +0.918
11 Bradley SMITH GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'06.352 +1.233
12 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.414 +1.295
13 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'07.082 +1.963
14 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 2'07.457 +2.338
15 Teppei NAGOE JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'07.595 +2.476
16 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'20.035 +14.9161
--------------
Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'04.374
2 Jorge NAVARRO SPA Campetella Speed Up SPEED UP 2'04.417 +0.043
3 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'04.587 +0.213
4 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'04.703 +0.329
5 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'04.770 +0.396
6 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'04.778 +0.404
7 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'04.845 +0.471
8 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 2'04.901 +0.527
9 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'04.916 +0.542
10 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Campetella Speed Up SPEED UP 2'04.959 +0.585
11 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'05.058 +0.684
12 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 2'05.071 +0.697
13 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 2'05.116 +0.742
14 Mattia PASINI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'05.179 +0.805
15 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 2'05.347 +0.973
16 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'05.381 +1.007
17 Stefano MANZI ITA MV Agusta Temporary Forward MV AGUSTA 2'05.399 +1.025
18 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 2'06.080 +1.706


Další články sekce Moto3