KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jakub Kornfeil si do Barcelony věří

Foto: DRIVE M7 SIC Racing Team
Jakub Kornfeil si do Barcelony věří
31.05.2016
 

Přestože v posledním závodě nedokázal bodovat, je Jakub Kornfeil přesvědčen, že tento víkend v Barceloně to bude jiné, a to i přestože okruh nepatří k jeho oblíbeným.

 
Drive M7 SIC Racing Team míří do Barcelony soustředěný a motivovaný k dosažení dobrého výsledku na okruhu Circuit de Catalunya, kde tento víkend proběhne další závod silničního Mistrovství světa. Po užitečného testu na katalánském okruhu v tomto roce, je Jakub Kornfeil optimistický a věří, že jeho Honda NSF 250RW bude klíčem k dobrému závodu. Český jezdec je přesvědčen, že se znalostmi a zkušenostmi, naváže na výkony z letošních závodů nejslabší kategorie Moto3.
 
84 Jakub Kornfeil
„Před Grand Prix v Barceloně se cítím dobře. Neměli jsme tak dobrý závod v Mugellu, ale přesto jsme byli velmi blízko k nejlepším a skončili v první skupině, což je vždy dobré. Víme, co byl náš problém, takže musíme zůstat v klidu, soustředit se a udělat, co je v našich silách. Osobně nemám tolik rád okruh Catalunya, ale myslím, že Honda je tam dobrá. Letos jsme v Barceloně již testovali, což bylo užitečné a bude užitečné pro závodní víkend. Jsme víceméně připraveni, jako vždy budeme muset tvrdě pracovat a od samého začátku se soustředit na dobrou práci.“


 


Další články sekce Moto3