KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Moto3 IRTA test 2017 Jerez – pátek

Foto: SKY RACING TEAM VR46
Moto3 IRTA test 2017 Jerez – pátek
10.03.2017
 

Na závěr testování v Jerezu zajel nejrychlejší čas Ital Nicolo Bulega, náš Jakub Kornfeil dnes zatahal a zajel třetí nejrychlejší čas dne.


Testování v Jerezu zakončil závěrečný testovací blok nejslabší kategorie Moto3. Nejrychlejším jezdcem dne se stal Ital Nicolo Bulega, který již dopoledne zajel čas 1:46,264. Na druhém místě dnes skončil domácí mladík Aron Canet, který byl o 0,074 sekundy pomalejší. Českého fanouška jistě potěší výkon našeho Jakuba Kornfeila, který ráno zajel čas 1:46,473, což mu nakonec vyneslo třetí místo celého dnešního dne a čtvrté celkově za všechny tři dny.

Moto3 IRTA test 2017 – Jerez de la Frontera (pátek)
1. BULEGA, Nicolo (SKY RACING TEAM VR46) 1:46.264
2. CANET, Aron (ESTRELLA GALICIA 0.0) 1:46.338
3. KORNFEIL, Jakub (PEUGEOT MC SAXOPRINT) 1:46.473
4. RAMIREZ, Marcos (PLATINUM BAY REAL ESTATE) 1:46.506
5. RODRIGO, Gabriel (RBA RACING TEAM) 1:46.519
6. GUEVARA, Juanfran (RBA RACING TEAM) 1:46.553
7. MARTIN, Jorge (DEL CONCA GRESINI Moto3) 1:46.610
8. MIR, Joan (LEOPARD RACING) 1:46.691
9. FENATI, Romano (MARINELLI RIVACOLD SNIPERS) 1:46.740
10. McPHEE, John (BRITISH TALENT TEAM) 1:46.792
11. BINDER, Darryn (PLATINUM BAY REAL ESTATE) 1:46.813
12. BENDSNEYDER, Bo (RED BULL KTM AJO) 1:46.869
13. ARBOLINO, Tony (SIC58 SQUADRA CORSE) 1:46.973
14. OETTL, Philipp (SUDMETALL SCHEDL GP RACING) 1:46.976
15. ANTONELLI, Niccolo (RED BULL KTM AJO) 1:47.052
16. MIGNO, Andrea (SKY RACING TEAM VR46) 1:47.073
17. BASTIANINI, Enea (ESTRELLA GALICIA 0.0) 1:47.075
18. SASAKI, Ayumu (SIC RACING TEAM) 1:47.157
19. DALLA PORTA, Lorenzo (ASPAR MAHINDRA Moto3) 1:47.311
20. DI GIANNANTONIO, Fabio (DEL CONCA GRESINI Moto3) 1:47.321
21. NORRODIN, Adam (SIC RACING TEAM) 1:47.435
22. ARENAS, Albert (ASPAR MAHINDRA Moto3) 1:47.502
23. SUZUKI, Tatsuki (SIC58 SQUADRA CORSE) 1:47.509
24. TOBA, Kaito (HONDA TEAM ASIA) 1:47.552
25. DANILO, Jules (MARINELLI RIVACOLD SNIPERS) 1:47.656
26. BEZZECCHI, Marco (CIP) 1:47.702
27. LOI, Livio (LEOPARD RACING) 1:47.761
28. HERRERA, Maria (AGR TEAM) 1:48.222
29. ATIRATPHUVAPAT, Nakarin (HONDA TEAM ASIA) 1:48.332
30. PAGLIANI, Manuel (CIP) 1:48.361
31. PULKKINEN, Patrik (PEUGEOT MC SAXOPRINT) 1:49.910

Další články sekce Moto3