KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Moto3 IRTA test 2017 Jerez – středa

Foto: motogp.com
Moto3 IRTA test 2017 Jerez – středa
08.03.2017
 

Nejrychlejším jezdcem nejslabší kategorie Moto3 byl na konci prvního dne testování mladý španělský závodník Aron Canet, náš Jakub Kornfeil zajel osmnáctý čas.


První tři testovací bloky úvodního dne oficiálních IRTA testů mají za sebou také piloti nejslabší kategorie Moto3. Nejrychlejší čas dne zajel mladý španělský závodník Aron Canet, který den končil časem 1:46,465. Na druhé pozici se umístil zkušený jezdec, italský rebel, Romano Fanati, který byl o 0,273 sekundy pomalejší. Třetím nejrychlejším jezdcem dnešního dne, byl domácí mladík Jorge Martin, který byl také posledním, jež se dostal na čas pod 1:47 minuty. Náš Jakub Kornfeil první den zajel čas 1:47,782, což znamenalo 18. pozici.

Moto3 IRTA test 2017 – Jerez de la Frontera (středa)
1. CANET, Aron (ESTRELLA GALICIA 0.0) 1:46.465
2. FENATI, Romano (MARINELLI RIVACOLD SNIPERS) 1:46.738
3. MARTIN, Jorge (DEL CONCA GRESINI Moto3) 1:46.906
4. BENDSNEYDER, Bo (RED BULL KTM AJO) 1:47.062
5. GUEVARA, Juanfran (RBA RACING TEAM) 1:47.221
6. BASTIANINI, Enea (ESTRELLA GALICIA 0.0) 1:47.297
7. OETTL, Philipp (SUDMETALL SCHEDL GP RACING) 1:47.324
8. BULEGA, Nicolo (SKY RACING TEAM VR46) 1:47.334
9. McPHEE, John (BRITISH TALENT TEAM) 1:47.352
10. MIR, Joan (LEOPARD RACING) 1:47.377
11. BINDER, Darryn (PLATINUM BAY REAL ESTATE) 1:47.448
12. SASAKI, Ayumu KBS (SIC RACING TEAM) 1:47.506
13. BEZZECCHI, Marco (CIP) 1:47.532
14. MIGNO, Andrea (SKY RACING TEAM VR46) 1:47.696
15. ARENAS, Albert (ASPAR MAHINDRA Moto3) 1:47.716
16. RODRIGO, Gabriel (RBA RACING TEAM) 1:47.754
17. ARBOLINO, Tony (SIC58 SQUADRA CORSE) 1:47.776
18. KORNFEIL, Jakub (PEUGEOT MC SAXOPRINT) 1:47.782
19. ANTONELLI, Niccolo (RED BULL KTM AJO) 1:47.785
20. SUZUKI, Tatsuki (SIC58 SQUADRA CORSE) 1:47.786
21. LOI, Livio (LEOPARD RACING) 1:47.905
22. RAMIREZ, Marcos (PLATINUM BAY REAL ESTATE) 1:48.037
23. ATIRAPHUVAPAT, Nakarin (HONDA TEAM ASIA) 1:48.082
24. DI GIANNANTONIO, Fabio (DEL CONCA GRESINI Moto3) 1:48.397
25. NORRODIN, Adam (KBS SIC RACING TEAM) 1:48.484
26. TOBA, Kaito (HONDA TEAM ASIA) 1:48.602
27. DALLAPORTA, Lorenzo (ASPAR MAHINDRA Moto3) 1:48.661
28. DANILO, Jules (MARINELLI RIVACOLD SNIPERS) 1:48.690
29. PAGLIANI, Manuel (CIP) 1:49.244
30. HERRERA, Maria (AGR TEAM) 1:49.526
31. PULKKINEN, Patrik (PEUGEOT MC SAXOPRINT) 1:50.254

Další články sekce Moto3