KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. ledna do 17. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Test Moto2 a Moto3 v Jerezu – úterý

Foto: Circuit Jerez
Test Moto2 a Moto3 v Jerezu – úterý
24.02.2016
 

Na okruhu Jerez de la Frontera pokračuje příprava týmů a jezdců nižších tříd Grand Prix, v úterý byli nejrychlejšími Navarro a Baldassarri.

 
Circuito de Jerez na jihu Španělska hostí v těchto dnech další ze série soukromých testů týmů a jezdců nižších tříd Grand Prix. Oficiální IRTA test na této trati sice proběhne až příští týden (2.-4.3), nicméně již včera se o co nejlepší nastavení svých strojů pokoušelo několik pilotů kategorie Moto2 a Moto3.
 
Nejrychlejším jezdcem kategorie Moto3 byl domácí Jorge Navarro, který nejrychlejší kolo zajel za 1:47,383, zatímco v silnější kategorii Moto2 zajel nejlepší čas Ital Lorenzo Baldassarri, který zajel čas 1:42,939.
 
Ne všichni jezdci ale mají na svých strojích namontovánu oficiální časomíru, a tak jsou výkony velmi zkreslené. Mezi ty, kteří zde testují, ale časy jejich týmy nezveřejňují, jsou například Luthi, Mulhauser, Aegerter, Simón, Simeon z kategorie Moto2 a Alex Rins, který testuje na motocyklu kategorie Supersport, což znamená, že jeho práce se nepočítá do limitovaného počtu testovacích dní. Mezi piloty kategorie Moto3, jejichž tým neuvolnil dosažené časy, jsou Quartararo, Mir, Locatelli, Fenati, Bulega, Migno, Ono, Idham, Suzuki a Spinarelli.
 
 
 
 
 
 


 


Další články sekce Moto3