KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jirka Brož spokojen s Assenem

Foto: Petr Štola
Jirka Brož spokojen s Assenem
06.06.2019
 

Východočeský závodník Jirka Brož do víkendu Alpe Adria šampionátu podruhé vytáhl svou Ducati připravenou Barni Racing Teamem a na okruhu TT-Assen předvedl velmi působivý výkon.


Další parádní představení nového stroje Ducati Panigale V4 předvedl v holandském Assenu východočeský závodník Jirka Brož. Do sobotního závodu se kvalifikoval 14. pozicí celkově, když z jezdců bodujících do republikového šampionátu byl šestý. V závodě dokázal několikrát stlačit čas na kolo pod hranici 1:44, a tak postupně vylepšoval svou pozici, až cílem projel jedenáctý, resp. pátý v MMČR. Posun vpřed zaznamenal v nedělním závodě, kdy za obrovského vedra bral celkovou top ten a následně body za republikové čtvrté místo. Navíc svou dobrou práci zvýraznil dosahovanými časy na kolo, když svá nejrychlejší kola zajel v závěru, kdy se dokonce dokázal třikrát dostat pod hodnotu 1:43.

Jiří Brož
„Celý víkend motocykl fungoval skvěle. Po jednotlivých krocích jsme postupovali v nastavení a časy se lepšily. Nakonec z toho byl celkem slušnej výsledek, se kterým jsem spokojen. Spokojenost s výkonem je to nejvíc, co může u závodníka být a já spokojený jsem.“

Kompletní výsledky AAIMC z Assenu naleznete zde....


Další články sekce MČR