KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

O víkendu do Mostu na MČR

Tisková zpráva Autodromu Most
O víkendu do Mostu na MČR
12.07.2017
 

Autodrom přivítá o víkendu MČR a MSR silničních motocyklů.

 
Velký okruh mosteckého autodromu přivítá o víkendu 15. až 16. července Mistrovství ČR a SR silničních motocyklů. Záštitu nad závody v Mostě, jež byly součástí zrušeného mezinárodního šampionátu MOTOCh (dříve Alpe Adria), přebírá Autoklub ČR, Slovenská motocyklová federace a společnost AUTODROM MOST. Ukončení šampionátu zdůvodnil v prohlášení jeho promotér, agentura Slovakia Racing, ekonomickými problémy.
 
Přípravy a organizace závodu se ujala společnost AUTODROM MOST. „Vše nyní musíme zvládnout v rekordním čase. Pro podnik už se podařilo získat zvláštní ustanovení. Jezdci a týmy najdou jeho znění a také přihlášku na závody na webových stránkách www.autodrom-most.cz,“ uvedl sportovní ředitel společnosti Michal Marek.
 
Divákům se představí jezdci tříd 125 Sport Production, 125GP / Moto3, Superstock 600, Supersport, Superstock 1000 a Superbike. „Vstupné nevybíráme, fanoušci si tedy mohou vychutnat souboje silných strojů na dráze zdarma. Mají navíc přístup do paddocku, takže mohou sledovat i atmosféru před jednotlivými závody v zázemí týmů. Chybět nebude ani nabídka občerstvení,“ upřesnila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.
 
Zatímco sobota bude patřit volným tréninkům, kvalifikacím a prvnímu závodu, v neděli ostré souboje o mistrovské body vyvrcholí.


 


Další články sekce MČR