KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Africký pátek pro Moraise a tým WilliRace

Tisková zpráva týmu Willi Race
Africký pátek pro Moraise a tým WilliRace
04.08.2018
 

Pátek je vždy důležitým dnem, kdy se vše rozjede na ostro a ověří připravenost v praxi. Tropické podmínky, které panovaly na brněnském okruhu již od ranních hodin, jen umocnili celou situaci.

 
Během prvních tréninků, kdy teplota vzduchu šplhala k 33C a asfalt atakoval hranici 54C, jsme si ověřili základní nastavení a postupně sbírali důležitá data k dalšímu progresu. Sharidan zaznamenal v průběhu tréninků zlepšení o vteřinu na kolo a den tak, s týmem WilliRace, zakončili se ztrátou 2,463 s na prvního.
 
Sheridan Morais:
"Dnes to pro nás byl skvělý den. Zaznamenali jsme během tréninků tolik potřebný progres, což je pozitivní. Motorka funguje po všech směrech dobře. Měli jsme jen jediný problém na podvozku, což se pokusíme do zítřejšího programu analyzovat a vyřešit. Jsem nadšený s nasazením a odhodláním všech členů týmu. Shromáždili jsme tolik potřebná data a věříme, že nám dopomohou k dalšímu zlepšení. Děkuji týmu”
 
Josef Kubíček, manažer týmu: 
"Co k tomu říci. Dopoledne, po tom prvním tréninku... jestli je na světě 7 000 šťastných lidí, a já byl včera ten sedmej z nich... tak dnes dopoledne jsem byl třetí nejvíc šťastný. Odpoledne, je pravda že zlepšení bylo, ale máme trochu problém se setupem, tak jsem se vrátil mezi těch sedm nejšťastnějších trochu zpátky. Přesto si myslím že jedeme svůj sen a neděláme ostudu."


 


Další články sekce Moto2