KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. června do 16. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bezzecchi: Nikdo by si na mne nevsadil

Text: jnyk, Zdroj: Motosprint, Foto: Tech 3
Bezzecchi: Nikdo by si na mne nevsadil
03.01.2019
 

Marco Bezzecchi je s průběhem loňské sezony spokojený a je přesvědčen o tom, že odvedl velmi kvalitní práci.


Italský závodník Marco Bezzecchi, který byl v loňské sezoně týmovým kolegou našeho Jakuba Kornfeila, zůstává při ohlížení za sezonou 2018 spokojený. Jak tento jezdec prohlásil, před sezonou 2018 by na něj nikdo nevsadil ani Euro, ale on se i přesto dokázal zapojit do boje o mistrovský titul.

„Když se podívám na to, kde jsem byl před rokem a čeho se mi podařilo v průběhu sezony 2018 dosáhnout, je to až neuvěřitelné. Před rokem by si na mne nikdo nevsadil ani Euro. Myslím si, že jsem odvedl dobrou práci. Mám radost z výsledků, kterých jsme dosáhli a těším se na novou výzvu,“ řekl Marco Bezzecchi.

V příští sezoně čeká Bezzecchiho nová výzva v podobě angažmá v kubatuře Moto2 u týmu Tech 3. Po prvních testech zůstává Bezzechi optimistický.

„Nebylo nic příjemného, vidět po prvních testech moje jméno skoro na konci výsledkové listiny. Zůstávám ale optimistický. Motor od Triumphu je neuvěřitelný, ne díky topspeedu, ale díky reakci na plyn. Stejně tak pneumatiky fungují úplně jinak než v Moto3. Pak je motorka samozřejmě větší a mnohem citlivěji reaguje na pohyby těla. Je před námi ještě hodně práce,“ dodává Bezzecchi.


Další články sekce Moto2