KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Morais devětadvacátý v kvalifikaci

Tisková zpráva týmu Willi Race
Morais devětadvacátý v kvalifikaci
05.08.2018
 

Sobotní kvalifikace pro Moraise a český tým WilliRace.

 
Sobotní podmínky na trati byly velmi podobné těm včerejším. Během celého tréninku, a ve své podstatě i během celé kvalifikace, jsme stále hledali optimální nastavení motocyklu. Povedlo se nám to na poslední výjezd, kdy v samém závěru Sheridan zajel kolo za 2:04.126. Pro zítřejší závod znamená tento čas 29 pozici na startu, ztráta na pole position je pouhých 1,882s. Děkujeme moc všem parterům, médiím a fanouškům za citelnou podporu, která nás žene kupředu k našemu snu.
 
Sheridan Morais:
"Týmová práce je pravé jméno této hry, dosavadního průběhu závodního víkendu. To je to, co tu všichni dělají a společně si to užíváme. Pravděpodobně jsme asi 3 000 kol pozadu oproti všem ostatním v letošním roce, ale dostáváme se docela rychle do tempa. To nás poznamenalo při našem prvním startu v Moto2 závodě. Pro zítřek se pokusíme učinit další kroky, zlepšit trakci a stlačit tak čas kola ještě dolů na nové hranice. Děkuji týmu za perfektní přístup, užívám si to."
 
Josef Kubíček, manažer týmu: 
"Kvalifikace proběhla, je to za námi... bez pádu, bez větších problémů... ostudu jsme neudělali. Všichni členové týmu, všichni do jednoho a do jedné, jsou moc rádi, že to tak dopadlo. Jsme mezi těmi 7 000 šťastlivci. Výsledek - 29 místo, se může zdát, že je to poměrně dost vzadu. Ovšem časový rozdíl mezi první pozicí a Sheridenem je necelých 1,9s. To si myslím, že byl náš cíl, takže za mě jenom spokojenost a hlavně, zajíci se sčítají až po honu, tedy zítra po závodě.“


 


Další články sekce Moto2