KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Poncharal: Od srpna se již nevyvíjelo

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Poncharal: Od srpna se již nevyvíjelo
02.01.2020
 

Hervé Poncharal prozradil, že po oznámení ukončení vývoje motocyklu pro Moto2 ze strany KTM byl zastaven veškerý vývoj a již se jen dojížděl materiál.


Sezona 2019 byla z pohledu působení týmu Tech 3 v prostřední kubatuře šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů jedním velkým zklamáním. To nyní v rozhovoru potvrdil i samotný majitel tohoto týmu, pan Hervé Poncharal. 

Jak Hervé také prozradil, po oznámení ukončení aktivit KTM v kubatuře Moto2 v polovině srpna byl zastaven veškerý vývoj a týmu nezbylo nic jiného, než jen „dojíždět“ starý materiál. 

„Na sezonu 2019 v podání našeho týmu v kubatuře Moto2 nevzpomínám v nejlepším. Od chvíle, kdy se KTM rozhodla v průběhu srpna odejít na konci sezony z Moto2 jako výrobce podvozků, jsme již nedostávali žádné nové díly. To nebylo ale jen u nás, ale také u týmu Ajo. Všechny vývojové práce byly jednoduše zastaveny. I přesto vše ale dokázal Binder z týmu AJo do poslední chvíle bojovat s Alexem Márquezem o titul. To vše přesto, že od srpna se na motorce nic nezměnilo,“ řekl Hervé Poncharal


Další články sekce Moto2