KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Wild card pro český tým Willi Race

Tisková zpráva týmu Willi Race
Wild card pro český tým Willi Race
03.08.2018
 

Tým Willi Race startuja v závodě Moto2 na okruhu v Brně s Jihoafričanem Sheridanem Moraisem.

 
O nadcházejícím víkendu se na brněnském okruhu jede desáty závod letošní sezóny MotoGP. V Moto2 se v českém týmu Willi Race představí na divokou kartu Jihoafričan s portugalskou licencí, Sheridan Morais. Česká republika tak bude mít po roce opět zastoupení ve střední kubatuře.
Tým Willi Race absolvoval svoji premiéru v kolotoči velkých cen přesně před rokem, kdy na Masarykově okruhu obsadil v jeho barvách Karel Hanika 22. místo.
 
Sheridan Morais:
"Po skvělém čtvrtku, kdy proběhlo seznamování všech členů týmu a absolvování všech tiskovek a autogramiády ve Vaňkovce, se napětí začíná zvyšovat. Znamená to, že začíná závodní víkend v Brně. Máme podporu od Kalexu i od Öhlins. Máme dobré základní nastavení, které nám snad usnadní náš první závod s Moto2. Díky týmu za super práci, a těším se, jak to zítra všechno začne na ostro."
 
Josef Kubíček, manažer týmu: 
"Co k tomu říci, Velká cena je tady. Jestliže je na světě 7 miliard lidí, tak to znamená, že jen 7 000 jich je šťastných, opravdu šťastných. Dneska mezi ně patříme i my. Uvidíme zítra, jak to všechno začne. Připraveni jsme."


 


Další články sekce Moto2