KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Willi Race Racing o Aragonu

Tisková zpráva WilliRace racing teamu
Willi Race Racing o Aragonu
26.09.2018
 

Tým Willi Race Racing se v tiskové zpráva vrací k nedělnímu závodu na okruhu Motorland Aragon.

 
Nedělní den pro nás nebyl tím nejšťastnějším. Stále se nedařilo najít ideální nastavení, ve Warm-upu se tak nepodařilo zajet lepší čas než v sobotu.
Závod byla kapitola sama pro sebe. Už při příjezdu na grid, Sheridan zmínil to, že motorka jako kdyby nejela na plný výkon. Mechanikům se na gridu povedlo změnit nastavení motorky na sobotní, ani to však nemělo žádný výsledek. Sheridan odstoupil po dvouch kolech ze závodu z důvodu ztráty výkonu motoru. Po ukončení závodu byl motor vrácen s žádostí o přezkoumání technikům IRTA a Dorny. Technici zkoumali technický stavu motoru a data z telemetrie porovnávali s předchozími dny, nepotvrdili však žádnou závadu.
 
Sheridan Morais:
“Závodní den byl pro nás velkým zklamáním. Počínaje Warm-upem, kde jsme zkoušeli další změnu v nastavení, která fungovala opačným směrem. Do závodu nám nezbylo nic jiného než opět změnit nastavení motorky.
V zaváděcím kole motorka zpomalovala, proto se ještě kluci na gridu snažili zjistit, co se děje. I když vrátili sobotní nastavení, po odstartování závodu problém stále přetrvával.
Snažil jsem se zajet první kola s nadějí, že mohu ještě závodit, ale ztrácel jsem příliš mnoho jak na rovinkách tak při výjezdu ze zatáček. Děkuji týme za tvrdou práci a úsilí.”
 
Josef Kubíček, manažer týmu: 
“Na závody jezdím 37 let a takovou kuriózní věc jsem, věřte mi, nikdy nezažil. Nevím, co k tomu, dál dodat. Prezentovali jsme se jak jsme nejlépe mohli a tým z toho vyšel naprázdno.
Po sobotním pozitivním dopoledním tréninku to vypadalo trochu nadějně ale dál se progres zastavil ,nikdo nedokázal říct co je špatně Shez měl stále problémy s prokluzem motorky.
Děkujeme za pomoc firmě Kalex a také Öhlins GP staff za pomoc a asistenci které bylo opravdu hodně. Dále také IRTA a Dorna Sports za to ,že můžem být u toho.
Dále děkujeme všem partnerům za podporu a za to, že jsou s námi. Chtěli bychom letos stihnout ještě na nějaký závod, ale to bude řešeno v následujícím týdnu.”


 


Další články sekce Moto2