KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 9. prosince do 15. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Willi race team - sobota v Misanu

Tisková zpráva WilliRace racing teamu
Willi race team - sobota v Misanu
09.09.2018
 

Jihoafrický jezdec Sheridan Morais bude do závodu v Misanu startovat až z 11. řady.

 
Sobotní ráno nás v Misanu uvítalo slunečným počasím a tak do třetího volného tréninku stihla po noční bouřce trať zcela uschnout. V druhé části tohoto tréninku měl Sheridan drobný pád, kvůli kterému se ztratilo spoustu času a motorka se tak nestihla optimálně nastavit do kvalifikace. Výsledek v kvalifikaci hovoří za vše, zítra budeme startovat z 11. řady.
 
Sheridan Morais:
“Dnešní den pro nás byl velmi náročný. Kvůli drobnému pádu během třetího volného tréninku jsme ztratili spoustu času. To nás přibrzdilo ve správném nastavení motorky do kvalifikace. Přestože jsme pracovali tvrdě, nestačilo to. Při následném procházení dat jsme zjistili, v čem je největší problém a zítra máme ve warm-upu 20 minut na to vše napravit.”
 
Josef Kubíček, manažer týmu: 
“Kvalifikace nedopadla úplně podle našich představ. Mě osobně trápí víc časový rozdíl, než samotná pozice na startu. Jak se ale lidově říká, zajíci se sčítají až po honu. Uvidíme co zítřejší závody. Věřím tomu, že se Sheridan dokáže s někým chytnout a jet rozumný závod. Jinak si myslím, že to tady nejde podle našeho nejlepšího přání, ale děláme maximum pro to, aby se zde udělal alespoň slušný výsledek.“


 


Další články sekce Moto2