KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Di Meglio pokračuje u Van Der Stratena

Foto: Marc VDS Racing
Di Meglio pokračuje u Van Der Stratena
11.12.2019
 

Francouz Mike Di Meglio v roce 2020 pojede opět MotoE v týmu pana Marca Van Der Stratena, tedy v týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS MotoE.


Francouzský zkušený jezdec Mike Di Meglio pokračuje v týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS MotoE i v sezoně 2020, kdy opět nastoupí do poháru FIM Enel MotoE World Cup. V něm letos dokázal vyhrát závod na rakouském okruhu Red Bull Ring, ale také získat pódium na německém Sachsenringu, což přispělo k celkovému pátému místu.

Mike Di Meglio
„Jsem velmi rád, že mohu pokračovat ještě jeden rok v týmu Estrella Galicia 0,0 Marc VDS. Rok 2019 byl rokem vzestupů a pádů. Začali jsme velmi dobře, ale havárie v Misanu zpomalily náš postup a omezily naše šance na boj o titul. V MotoE jsou velmi krátké závody ve velmi krátkém šampionátu, takže není prostor pro chyby. Tento první rok byl rokem učení a získali jsme zkušenosti, které budou pro nás velmi užitečné při opětovném boji o titul. Kromě toho jsem si jistý, že se příští rok budou motocykly i pneumatiky dále vyvíjet, což zvýší úroveň mistrovství.“
 


Další články sekce MotoE