KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Abraham opět bez bodů

Foto: Angel Nieto Team
Abraham opět bez bodů
21.05.2018
 

Karel Abraham, ani Alvaro Bautista, ve Francii nebodovali.

 
Závod ve Francii byl dalším trápením pro českého závodníka Karla Abrahama. Ten po solidním vstupu do sezony prochází výsledkovým útlumem a Le Mans změnu nepřineslo. Karel do závodu startoval z poslední 24. pozice. Do cíle přijel na sedmnáctém místě, což by naznačovalo dobrý progres, ale bohužel to znamenalo předposlední místo, když v cíli bylo klasifikováno pouze 18 závodníku. Jeho týmový kolega Alvaro Bautista v závodě vydržel pouze dvě kola a poté po havárii vypadl.
 
Karel Abraham
„Tento víkend byl pro nás těžký, nejsem spokojený s tím, jak to probíhalo, a není to pozice, kde bychom si zasloužili skončit. Dělám to nejlepší a zdá se, že to nestačí. Budeme muset pokračovat v práci. Skončili jsme na sedmnáctém místě a nezískali jsme žádné body. Myslím, že jsme schopni dokázat mnohem více než tohle, ale bohužel se k tomu ještě nedostáváme.“
 
Álvaro Bautista
„V druhém kole jsem havaroval. Trochu jsem ztratil zadní kolo a vypadl ven. Vyjížděl jsem z 6. zatáčky a je divné, že jsem ztratil předek. Vždy jsme byli několik desetin za nejlepší desítkou a myslím si, že v závodě jsme mohli bojovat, abychom se dostali nahoru. Musíme se dívat dopředu a uvidíme, jestli v Mugellu můžeme pokračovat ve stejném pocitu. Chceme být spokojenější s motocyklem. Změny, které jsme udělali v Jerezu, nebyly specifické pro tuto trať. Zde jsme byli schopni cítit to samé a jezdit stejně, takže jsem s tím spokojen. "


 


Další články sekce MotoGP