KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Abraham řešil několik problémů

Foto: Angel Nieto Team
Abraham řešil několik problémů
05.10.2018
 

Český jezdec Karel Abraham první den v Thajsku skončil dvacátý, řešil několik problémů na přední i zadní části motocyklu.

 
Na thajském okruhu Chang probíhá další kolo šampionátu MotoGP. Nedaleko města Buriram je i náš Karel Abraham, na kterého dnes čekaly dva volné tréninky. V nich zajel brněnský jezdec čas 1:32,403, což mu přisoudilo průběžné dvacáté místo. Nicméně během dnešního trénování jezdec Angel Nieto Teamu řešil několik problémů s přední i zadní části motocyklu, a proto věří, že zítra může být pro něj a jeho tým ještě lepší den, ve kterém posunou svou snahu opět o kousek výš.
 
Karel Abraham 1:32.403 (35 kol):
„Jak jsme čekali, první den v Thajsku byl velmi horký a zdá se, že tak zůstane celý víkend, takže to bude těžké. Dnes jsme měli dobrý den s normálním prvním tréninkem, a pak s lepší druhým. Měli jsme nějaké problémy s přední a zadní částí, kvůli kterým to hodně ujíždělo, ale snažíme se to vylepšit. Udělali jsme pár kroků dopředu a zítra s trochou štěstí můžeme udělat to samé nebo dokonce se posunout ještě dále.“


 


Další články sekce MotoGP