KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Albesiano: Máme plán B

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Aprilia
Albesiano: Máme plán B
11.01.2020
 

Technický ředitel Aprilie prozradil, že u plánu B, když Iannone nenastoupí k testům v Sepangu, jsou jména jako Smith, Abraham, Savadori nebo Biaggi.


Po potvrzení přítomnosti zakázaných látek i ve druhém testovacím vzorku Andrey Iannoneho se zdá být nyní již téměř jasné, že Iannone vynechá minimálně první testy v Malajském Sepangu. Následně by mělo padnout rozhodnutí dopingové komise o výši trestu pro italského závodníka.

Jak nyní potvrdil za továrnu Aprilia technický ředitel Romano Albesiano, na stole je již plán B pro tyto testy. Je možné, že testy absolvuje pouze s Aleixem Espargarem a testovacím jezdcem Bradley Smithem, ale může naskočit i Savadori, Biaggi nebo Abraham.

„Nyní se zdá být velmi pravděpodobné, že Andrea nebude přítomen při prvních testech v Sepangu. V tom případě jsme připraveni nastoupit s Aleixem Espargarem a Bradley Smithem. Zatím ale nikdo z nás neví, jak se tato situace dál vyvine. Je také možné, že postavíme ještě třetího jezdce. Kontaktoval nás Abraham, který by měl zájem. Ve hře je i Biaggi nebo Savadori, takže máme připraven plán B,“ řekl Romano Albesiano.


Další články sekce MotoGP