KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 24. do 1. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Alex: Od Marca rady nečekám

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Alex: Od Marca rady nečekám
19.01.2020
 

Mladší z bratrů Márquezových prohlásil, že rozhodně nespoléhá na rady od bratra a snaží se oddělit rodinu od závodního světa.


V nadcházející sezoně královské kubatury MotoGP se v továrním týmu Repsol Honda potkají bratři Márquezové. Jednou z velkých otázek je skutečnost, zda bude zkušenější Marc mladšímu Alexovi pomáhat nebo jak bude fungovat týmová režie.

Nyní na toto téma hovořil mladší z klanu Márquezových, který prohlásil, že rozhodně s žádnou pomocí od staršího bratra nepočítá a je připraven na to, že vstoupil do plně konkurenčního prostředí.

„Rozhodli jsme se, že rozdělíme rodinu a závodní trať. Nevidím v tom rozhodně žádný problém. Marcova příprava je zcela jiná než ta moje, ale to je způsobeno také tím, že absolvoval operaci ramene. Já osobně cítím velkou motivaci, připravuji se v posilovně a celkově jsem upravil tréninkový plán oproti předchozím sezonám. Zatím mám za sebou tři dny v sedle motocyklu MotoGP a už se nemohu dočkat testů v Malajsii. Tam teprve uvidíme, jak na tom ve skutečnosti jsme. Nejdříve si musím na tuto motorku zvyknout a poté najít její limity,“ řekl Alex Márquez.


Další články sekce MotoGP