KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Aoyama pojede v Motegi u VDS

Text: jnyk, Zdroj: TZ Marc VDS
Aoyama pojede v Motegi u VDS
06.10.2017
 

Belgický závodní tým Marc VDS Racing oznámil náhradníka Jacka Millera pro Grand Prix v Motegi, kterým bude testovací jezdec Hiroshi Aoyama.

Jak jsme vás již dříve informovali, australský závodník Jack Miller bude muset kvůli zlomené noze vynechat nadcházející Grand Prix Japonska, která se pojede na okruhu Twing Ring Motegi v Japonsku již příští týden.
 
Nyní belgický závodní tým Marc VDS Racing oznámil jméno náhradníka, který usedne po boku Tita Rabat do sedla motocyklu Honda. Tímto náhradníkem nebude nikdo jiný, než oficiální testovací jezdec japonské továrny Honda – Japonec Hiroshi Aoyama.
 
 
„Nejdříve bych chtěl popřát brzké uzdravení Jackovi a doufám, že na Phillip Islandu se již bude moci vrátit do sedla svého motocyklu. Nikdy není příjemné nahrazovat zraněného jezdce, ale doufám, že pro tým odvedu dobrou práci. Chtěl bych také poděkovat týmu a Michaelu Bartholemymu za to, jakou mi dali příležitost. Bude to příjemná zkušenost závodit před japonskými fanoušky. V letošní sezoně jsem ještě nezávodil, takže mi bude chvíli trvat, než se dostanu do závodního rytmu. Je ale určitě pozitivní, že znám celý tým a budu mít v týmu Tita, což by mi mohlo pomoci. Už se těším na další víkend,“ řekl Hiroshi Aoyama.

Další články sekce MotoGP