KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 9. prosince do 15. prosince 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Aprilia: Konkurence udělala velký pokrok

Text: jnyk, Zdroj: Speedwee, Foto: Aprilia
Aprilia: Konkurence udělala velký pokrok
19.08.2018
 

Závodní ředitel Aprilie potvrdil, že konkurence udělal příliš velký pokrok, a i proto se Aprilii nedaří získávat výseldky, které by chtěla.

V hodnocení konstruktérů leží továrna Aprilia v královské kubatuře MotoGP za KTM, kterou označovala za svého největšího soupeře. Jezdci Scott Redding i Aleix Espargaró často vyjadřují nespokojenost s chováním motorky a ani vývoji se nedaří výsledky jakkoliv zlepšovat.
 
Nyní na tohle téma hovořil samotný závodní ředitel Aprilie, pan Romano Albesiano, jenž přiznal, že soupeři udělali příliš velký krok kupředu a díky tomu Aprilia výsledkově zaostává. I přes neustálou tvrdou práci se ale dle jeho slov letos žádné výrazné zlepšení očekávat nedá.
 
„Ano, je pravdou, že proti loňskému roku jsme udělali krok kupředu, bohužel někteří naši soupeři ale udělali obrovský krok kupředu. Společně s několika chybami, které jsme vytvořili, se nám začátek letošní sezony zrovna nepovedl. Zároveň jsme ale v některých závodech mohli několikrát vidět, že zas tolik nezaostáváme. V tak vyrovnané konkurenci to není snadní, ale pokračujeme v naší tvrdí práci a věřím, že se zlepšíme,“ řekl Romano Albesiano.

Další články sekce MotoGP