KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Avintia: Rabat odvádí dobrou práci

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Avintia Racing
Avintia: Rabat odvádí dobrou práci
13.04.2018
 

Majitel týmu Avintia Ducati je spokojený s dosavadními výkony Tito Rabata a je přesvědčen o tom, že mohou dosáhnout cíle pravidelného boje o Top 10.

Po delším působení v barvách týmu Marc VDS Racing jak v kubatuře Moto2, tak i následně královské kubatuře MotoGP přešel španělský závodník Tito Rabat pro letošní sezonu do španělského týmu Avintia Ducati.
 
Jak nyní komentoval dosavadní práci Tita šéf týmu Avintia Racing, pan Raul Romero, je s výkony mladého španělského závodníka spokojený a věří, že se mu podaří dosáhnout cíle, kdy bude pravidelně bojovat o umístění v první desítce.
 
„S dosavadními výkony jsem spokojený, v Argentině startoval ze čtvrtého místa, ale je pravdou, že kvůli komplikacím se startovní procedurou to nakonec velký výhoda nebyla. I přesto ale Tito předvedl skvělý závod. O Tita jsme měli zájem už v době, kdy vstoupil do královské kubatury, on ale tehdy chtěl zůstat u svého stávajícího týmu, byl přesvědčen o tom, že Honda je nejlepší motorka. Nyní mu stoprocentně věřím, v týmu panuje skvělá atmosféra. Máme vysoké cíle, ale věřím, že prosadit so do první desítky je reálný cíl,“ řekl Raul Romero.

Další články sekce MotoGP