KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bagnaia: S Katarem jsem spokojený

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com
Bagnaia: S Katarem jsem spokojený
21.03.2019
 

Francesco Bagnaia je se svým prvním vystoupením v MotoGP spokojený, zároveň ale dobře ví, že je před ním ještě velký kus práce.


Italský závodník Francesco Bagnaia úspěšně absolvoval svůj debut v královské kubatuře MotoGP v rámci Grand Prix Kataru. V hodnocení svého premiérového vystoupení v barvách týmu Pramac Ducati je Bagnaia optimistický, nicméně si je dobře vědom toho, že musí ještě na spoustě věcí pracovat.

Jak nyní v jednom z rozhovorů pro italská média dvaadvacitelitý Bagnaia přiznal, jeho nejslabší oblastí jsou nájezdy do zatáček. Právě na tuto oblast se chce Francesco zaměřit v nadcházejících závodních víkendech.

„V Kataru jsme absolvovali dobrý víkend. Oproti testům jsme udělali další krok kupředu a s prací, kterou jsme tam odvedli, jsem spokojený. Zároveň ale musím říct, že je před námi pořád spousta práce. V dalších víkendech se musíme zaměřit především na oblast nájezdu do zatáček, tam mám stále rezervy. Myslím si ale, že po Kataru můžeme do Argentiny jet s velkým sebevědomím. Pak se ukáže, co tam dokážeme předvést,“ řekl Francesco Bagnaia


Další články sekce MotoGP