KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Barberá nabídku Avintie odmítl

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Avintia
Barberá nabídku Avintie odmítl
30.08.2018
 

Hector Barberá dostal nabídku nahradit v následujících Grand Prix zraněného Tita Rabata v barvách týmu Avintia, tuto nabídku ale odmítl.

Španělský závodník Hector Barberá po dlouholetém působení v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů přešel do šampionátu WSBK, kde v Mistrovství světa Supersportů hájí barvy týmu Kawasaki Puccetti. Jak nyní manažer tohoto týmu potvrdil, Hector byl osloven jako náhradník zraněného Tito Rabata. 
 
Barberá byl týmem Avintia Racing osloven jako potenciální náhradník již pro nadcházející Grand Prix v italském Misanu, jak ale manažer týmu Puccetti potvrdil, Barberá tuto nabídku odmítl. Dle jeho slov zůstává jeho prioritou působení v šampionátu MS Supersportů.
 
„Hector mi od této nabídce říkal, nicméně jej tato příležitost již nezajímá. Hector je toho názoru, že v MotoGP ho již žádná zajímavá budoucnost nečeká, působil tam řadu let a nyní se chce plně koncentrovat na své působení v sérii, kde se závodí na produkčních motocyklech. Proto tuto nabídku odmítl, jeho kariéra na prototypech již skončila, nyní chce dosáhnout dobrých výsledků v Supersportech,“ řekl Manuel Puccetti

Další články sekce MotoGP