KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bartholemy: Chceme do top 10

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Marc VDS Racing
Bartholemy: Chceme do top 10
13.01.2017
 

Michel Bartholemy má pro Jacka Millera v sezoně 2017 jasný cíl, obsadit v hodnocení šampionátu umístění uvnitř Top 10.

Manažer privátního týmu Marc VDS Racing, pan Michel Bartholemy, v jednom z nedávných rozhovorů hodnotil výkony svých jezdců v královské kubatuře MotoGP v uplynulé sezoně 2016. Dle slov tohoto muže se podařilo několik slušných výsledků, včetně skvělého vítězství v Assenu, ale pro rok 2017 jsou cíle vyšší.
 
Bartholemy prohlásil, že důvěřuje schopnostem Jacka Millera, od kterého očekává i v sezoně 2017 další vydařené výsledky. U jeho týmového kolegy Tito Rabata čeká tento manažer především vyrovnanější výsledky a postupný posun výsledkovou listinou vpřed.
 
„Se sezonou 2016 jsem v podstatě spokojený. Zároveň je pravdou, že pokud by se Jack v druhé polovině sezony nezranil, mohli jsme získat ještě lepší výsledky. Pro mne je ale především důležité to, že když je Jack fit, je sakra rychlý, což dokázal v řadě závodů. Považuji za důležité, že Jack měl přes zimu dostatek prostoru se zregenerovat a věnovat tréninku tak, aby byl na sezonu 2017 plně připraven. Při listopadových testech jsme měli k dispozici dobrý materiál, Jack testoval podvozek, se kterým Crutchlow vyhrál v Brně. Rok 2017 ale nebude rozhodně snadný, na startu bude celkem 14 továrních motorek, i přesto je ale naším cílem vybojovat celkově deváté nebo desáté místo,“ řekl Michel Bartholemy.

Další články sekce MotoGP