KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Batistella: Dovi bude testovat

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Batistella: Dovi bude testovat
29.08.2019
 

Dle slov manažera Andrey Doviziosa je velmi pravděpodobné, že italský závodník nastoupí k dvoudenním testům na okruhu v Misanu.


Italský závodník Andrea Dovizioso ukončil své působení v Grand Prix Velké Británie hned v první zatáčce, kdy mu doslova pod kola spadl motocykl Fabia Quartarara a Dovi absolvoval těžký pád. Bezprostředně poté byl Dovi převezen do nemocnice, kde naštěstí nebyla odhalena žádná zranění.

Nyní je Dovi již zpět v Itálii a dle slov jeho manažera, Simone Batistella, by se mohl zapojit i do dvoudenního testování na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu, které je na plánu již dnes a zítra.

„Andrea je už v pohodě. Měl drobná poranění na hlavně a bocích, ale není to nic vážného. Jen je naštvaný, protože když se díval na závodní časy, mohl bojovat o pódiové umístění. Ta nehoda byla hodně nebezpečná, ale je důležité, že je Andrea v pořádku. Asi ještě bude cítit bolest, ale od lékařů má zelenou. Myslím si, že se zúčastní testů v Misanu, protože nemá žádná zranění nebo zlomeniny. Ale určitě podstoupí ještě prohlídku a fyzioterapii,“ řekl Simone Batistella.


Další články sekce MotoGP