KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: Budu mít vítězný materiál

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Bautista: Budu mít vítězný materiál
01.11.2018
 

Alvaro Bautista má od příští sezony velké očekávání, protože bude mít k diposzici materiál, který má na to, aby vyhrával závody - tovární Ducati.


Alvaro Bautista se o minulém víkendu na australském Phillip Islandu usadil za řídítka továrního motocyklu Ducati zraněného Jorge Lorenza a v nedělním závodě předvedl velmi kvalitní výkon, když vybojoval čtvrtou pozici.

Nyní již je Bautista v Malajsii, kde jej čeká předposlední závod v barvách týmu Aspar, poté jej čeká přestup do WSBK, kde bude hájit barvy továrního týmu Ducati. Jak nyní Bautista prohlásil, moc dobře zná potenciál superbikové Ducati a také právě proto se rozhodl této velké výzvy využít.

„Na Phillip Islandu jsem dostal příležitost posadit se na konkurenceschopnou motorku a okamžitě jsem byl na úrovni těch nejlepších pilotů. Pokud bych s takovou motorkou mohl závodit celou sezonu, byly by moje výsledky ještě lepší. Proto také cítím obrovskou motivaci do příští sezony, protože vím, že tovární Ducati má obrovský potenciál. Vím, že budu mít k dispozici materiál, na kterém mohu vyhrávat závody,“ řekl Alvaro Bautista.


Další články sekce MotoGP