KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. dubna do 28. dubna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: Chci testovat co nejdříve

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Bautista: Chci testovat co nejdříve
26.08.2018
 

Alvaro Bautista pro příští sezonu přestupuje do WSBK, jak sám potvrdil, novou motorku Ducati Panigale V4 by chtěl testovat co nejdříve.

Pro příští sezonu přestupuje španělský závodník Alvaro Bautista k továrnímu týmu Ducati v šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Jak tento jezdec v jednom z rozhovorů prozradil, setrvání v královské kubatuře MotoGP pro rok 2019 bylo nereálné a Alvaro se rozhodoval mezi sestupem do Moto2 a přestupem do WSBK.
 
Jak nyní Bautista prohlásil, věří, že dostane co nejdříve příležitost seznámit se s novým motocyklem Ducati a netrpělivě očekává svůj první test.
 
„Sám ještě nevím, kdy budu mít první příležitost otestovat novo Panigale V4, ale doufám, že to bude co nejdříve. Teprve v minulém týdnu jsem se rozhodl pro přestup do WSBK, takže je vše čerstvé. Zatím jsme si nestanovili žádný konkrétní testovací plán, ale pracujeme na tom. Samozřejmě chci novou motorku poznat co nejdříve, protože pro mne bude vše nové. Mým cílem je, abych do prvního závodu sezony 2019 znal potenciál nové motorky,“ řekl Alvaro Bautista.

Další články sekce MotoGP