KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: Ducati mi opravdu sedí

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aspar
Bautista: Ducati mi opravdu sedí
14.04.2017
 

Alvaro Bautista, který v Argentině dojel na čtvrtém místě, prohlásil, že jeho letošní Ducati opravdu sedí jeho jezdeckému stylu.

Španělský závodník Alvaro Bautista hovořil po další vydařené Grand Prix v Argentině o svých očekáváních od letošní sezony. Zároveň tento zkušený závodník potvrdil, že motocykl Ducati GP16 mu opravdu sedl a cítí, že letos má na opravdu dobré výsledky.
 
Je sice pravdou, že především v Argentině závod pro spoustu jezdců skončil pádem, díky čemuž se také Bautista posouval vpřed. Celkově je čtvrté místo na okruhu Teermas de Rio Hondo v očích Alvara Bautisty i jeho týmu skvělým výsledkem.
 
„To jsou výsledky, které potřebuji zajíždět. I v minulosti se mi už podařilo takové výsledky díky tvrdé práci získat a nyní chci na takových pozicích dojíždět i v budoucnu. Ducati opravdu sedí mému jezdeckému stylu, což je skvělé. Já jsem jezdec, který potřebuje od motocyklu spoustu zpětné vazby, pak z něj dokáži získat maximum. Na druhou stranu ale nejsem jezdec, který by nějak exceloval v kvalifikacích. V závodech se mi ale zatím dařilo a to je důležité, tady se totiž také rozdělují body. Letos máme velmi dobrý základ, ale je zde spousta konkurenceschopných jezdců a týmů, takže se netolerují žádné chyby. Věřím, že v tomto stylu budeme pokračovat i nadále,“ řekl Alvaro Bautista.

Další články sekce MotoGP