KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. května do 19. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: Nad návratem zatím nepřemýšlím

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aspar
Bautista: Nad návratem zatím nepřemýšlím
16.11.2018
 

Alvaro Bautista po letošní sezoně přestupuje do WSBK, jak ale sám přiznal, nyní nad možným návratem do MotoGP rozhodně nepřemýšlí.


Španělský závodník Alvaro Bautista se ve španělské Valencii v průběhu poslední Grand Prix sezony 2018 postupně loučí s šampionátem MotoGP a v příští sezoně jej čeká nová výzva, kterou bude působení u továrního týmu Ducati v šampionátu MS Superbiků.

Jak zároveň Bautista přiznal, na MotoGP má spoustu skvělých vzpomínek, ale nyní se chce soustředit pouze na novou výzvu, kterou je působení ve WSBK. Proto také Bautista dodává, že aktuálně na možný návrat zpět do MotoGP nepomýšlí.

„Mám na tento šampionát spoustu skvělých vzpomínek, je těžké nyní vybrat nějaký jeden speciální. Ale určitě nikdy nezapomenu na titul ve stopětadvacítkách nebo pódiová umístění v MotoGP. Je důležité udržet v paměti i ty špatné okamžiky, protože se z nich člověk poučí. Mám ale velkou radost z toho, že jsem strávil tolik času v MotoGP. Aktuálně ale nepřemýšlím nad tím, že bych se někdy vrátil. Samozřejmě tu možnost nevylučuji, ale aktuálně se chci plně soustředit na WSBK a získat tam co nejlepší výsledky,“ řekl Alvaro Bautista.


Další články sekce MotoGP