KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista stále bez motorky pro 2019

Text: jnyk, Zdroj: Crash.net
Bautista stále bez motorky pro 2019
28.07.2018
 

Alvaro Bautista stále nemá angažmá pro sezonu 2019, a to i přestože již několikrát dojel v první pětce.

Jedním z jezdců, kterým se zatím stále nepodařilo zajistit místo v některém z týmů královské kubatury MotoGP pro sezonu 2019, je španělský závodník Alvaro Bautista. Jak Bautista potvrdil, situace je již téměř beznadějná, a proto se tento závodník začíná poohlížet i po možnostech v Moto2 či WSBK.
 
Zároveň si Bautista postěžoval na skutečnost, kdy se většina kontraktů uzavřela již v samotném úvodu sezony, tudíž všechna místa byla obsazená dříve, než Alvaro mohl předvést nějaké výkony a tím si pomoci k angažmá pro rok 2019.
 
„Jsem z toho hodně frustrovaný, z letošní situace nejsem nadšený, především proto, že po třetím závodě sezony se již skoro většina možností pro všechny uzavřela. Kvůli tomu potom ani nemáte šanci ukázat svůj potenciál a získat díky tomu nové angažmá. V zimních testech a úvodu sezony se nám nedařilo, nyní ale máme potenciál na to, abychom bojovali o pódium, to nám ale už k ničemu nepomůže, když jsou všechna místa obsazená. Je to smutné, několikrát jsem dojel v Top 5, ale nemám motorku na příští rok,“ řekl Alvaro Bautista.

Další články sekce MotoGP