KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Beirer: Na Top 5 máme čas

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Beirer: Na Top 5 máme čas
04.01.2020
 

Závodní ředitel rakouské KTM hovořil na téma svých cílů pro nadcházející sezonu 2020.


Závodní ředitel rakouské KTM, pan Pit Beirer, hovořil o cílech pro nadcházející sezonu 2020. Jak ale tento zkušený manažer prozradil, sice by rád viděl motocykly KTM v první pětce, ale zároveň dodává, že ještě nenastal pravý čas Top 5 zmiňovat jako reálný cíl.

Dle slov Beirera si KTM do sezony 2020 předsevzala dojíždět pravidelně v první desítce a poté samozřejmě v případě vhodné příležitosti bojovat o ještě vyšší pozice.

„Manažer našeho týmu je realista. Když jsme dojeli na deváté pozici a v týmu panovala euforie, on řekl, že ještě není čas na to, abychom hovořili o Top 5, ale nejdříve musíme být alespoň jednou osmí. To také nějakou chvíli trvalo. Přesně takový progres nyní očekávám od naší čtvrté sezony v MotoGP. Doposud je naším nejlepším výsledkem šesté a sedmé místo. Je pravdou, že Top 5 bych si přál, ale není to realistický cíl pro sezonu 2020. Naším cílem bude posílit naše dosavadní výkony a co nejčastěji dojíždět uvnitř první desítky, až poté budeme moci mluvit o Top 5,“ řekl Pit Beirer


Další články sekce MotoGP